reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-02-17 - 2020-02-18 - 2020-02-19

1-3.02 Polsat Sport: PlusLiga i najlepszy piłkarz

dodano: 2020-02-01 02:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-2 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, gala tygodnika „Piłka nożna”, Eredivisie, Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, bobsleje, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, łyżwiarstwo szybkie oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: gala tygodnika „Piłka nożna” (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

1 lutego (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:05 KSW50, Polsat Sport Fight

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:50 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1
komentuje: Patryk Mirosławski

12:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

13:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

13:25 Sky Bet Championship: Hull City AFC - Brentford FC Londyn, Eleven Sports 3

13:35 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra

13:45 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Brescia Calcio, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

15:00 Bundesliga: FSV Mainz 05 Moguncja - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 3

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Start Lublin - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Emmen, Polsat Sport Premium 1

20:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 „Trening na końcu świata: Plemię Xavante, Brazylia” - serial dokumentalny, Polsat Viasat Explore

20:25 (Eleven Sports ) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Consar Rawenna - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

20:40 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

21:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

21:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

21:55 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

22:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

22:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 2. dzień, Polsat Sport News

22:30 snowboard: Puchar Świata w Mammoth Mountain, Polsat Sport Extra

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Megeve, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2 lutego (niedziela)
9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

10:50 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

11:50 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra

12:25 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

13:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 La Liga Santander: SD Eibar - Real Betis Balompie, Eleven Sports 3

13:25 2. Bundesliga: 1. FC Norymberga - SV Sandhausen, Eleven Sports 4

13:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Mammoth Mountain, Polsat Sport News

14:00 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Hellas Werona, Eleven Sports 1

14:45 Liga Siatkówki Kobiet: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:10 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Lenzerheide: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 4

15:30 SuperLega: Top Volley Cisterna - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News

15:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Getafe CF, Eleven Sports 3

16:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

17:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:55 Bundesliga: SC Paderborn 07 - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

17:55 Serie A Tim: US Lecce - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa, Polsat Sport News

18:00 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:30 Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

20:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

20:30 La Liga Santander: FC Barcelona - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

20:40 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:45 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

21:15 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

21:40 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

22:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Milwaukee: 3. dzień, Polsat Sport News

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 2 na 3 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama