reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-14 - 2020-08-15 - 2020-08-16

Sport w polskiej TV 2.02.2020

dodano: 2020-02-01 12:43 | aktualizacja: 2020-02-01 22:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Tottenham Hotspur – Manchester City. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley – Arsenal
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – Real Sociedad
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – CA Osasuna
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja – Anglia
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: La Liga: 
Sevilla FC – CD Alaves

21:00 Piłka nożna: La Liga: 
FC Barcelona – UD Levante
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
S.S. Lazio – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – VfL Wolfsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – SV Sandhausen
Komentarz: Michał Wszołek 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – SC Freiburg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

18:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

06:00 Tenis: Australian Open: 
Rajeev Ram/Joe Salisbury – Max Purcell/Luke Saville

09:30 Tenis: Australian Open: 
Dominic Thiem – Novak Djoković

14:00 Snooker: German Masters:
Finał

20:00 Snooker: German Masters:
Finał

23:00  Kolarstwo szosowe: Vuelta a San Juan:
Etap 7
 
Eurosport 2

08:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Roza Chutor:
Supergigant kobiet

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Seefeld
Zawody

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:55 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, King Abdullah Economic City:
Finał

20:00 Golf: PGA Tour, Scottsdale:
Finał
 
nSport+

18:00 Siatkówka kobiet: Puchar Włoch:
Finał
 
Polsat Sport Premium 1

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Grupa Azoty Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Aluron Virtu CMC Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd czwórek mężczyzn

10:50 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg na dochodzenie juniorów młodszych

11:50 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg na dochodzenie juniorek młodszych

14:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg na dochodzenie juniorów

15:10 Biatlon: Mistrzostwa Świata Juniorów:
Bieg na dochodzenie juniorek

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław
    

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
 
Polsat Sport News

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd czwórek mężczyzn

15:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Top Volley Cisterna – Leo Shoes Modena

18:00 iatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Kioene Padwa

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

20:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

21:15 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

21:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

22:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – DKV Joventut Badalona

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll

20:00 Dart: The Masters:
Dzień 3
 
TVP Sport

11:40 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Lublin:
Grand Prix

14:30 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig mężczyzn

18:35 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Washington Capitals – Pittsburgh Penguis


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...
reklama