reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Milczący świadek” 22 i seriale w lutym w BBC First

dodano: 2020-01-31 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios

BBC First W lutym br. kanał telewizyjny BBC First poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Milczący świadek” (sezon 22.), „McMafia”, „Lato szpiegów” i „Broken”.

BBC First


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2020 roku w ofercie kanału BBC First:

„Milczący świadek” 22
emisja: od czwartku, 13 lutego br. o 22:30

Kolejny sezon obsypanego nagrodami serialu kryminalnego z Emilią Fox w roli błyskotliwej patolog Nikki Alexander. W obsadzie także David Caves, Liz Carr oraz Richard Lintern. W tym sezonie widzowie obejrzą pięć dwuodcinkowych historii, w których doktor Nikki Alexander i jej oddany zespół pomagają policji rozgryźć szereg tajemniczych morderstw oraz powiązanych z nimi spraw, m.in. handel narkotykami oraz problemy społeczności LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i osób transpłciowych). Ponadto doktor Nikki Alexander oskarżona zostaje w sądzie o popełnienie poważnego błędu (więcej tutaj).

„McMafia”
emisja: od soboty, 15 lutego br. o 22:30

Serial sensacyjny będący adaptacją powieści „McMafia. Zbrodnia nie zna granic" autorstwa Mishy Glenny. To opowieść o rozwijającej się, zglobalizowanej przestępczości zorganizowanej - od środowisk mafijnych na Bliskim Wschodzie po rosyjskich oligarchów w Wielkiej Brytanii.
Godmanowie to mieszkająca w Londynie rosyjska rodzina z kryminalną przeszłością. Wychowany w Wielkiej Brytanii syn Alex świadomie odcina się od dawnych koneksji rodziców i prowadzi legalny biznes. Jednak w wyniku tragicznych wydarzeń zostaje wciągnięty w przestępczy świat, przed którym dotychczas starannie starał się chronić swoją rodzinę (więcej tutaj).

„Lato szpiegów”
emisja: od poniedziałku, 17 lutego br. o 22:30

Wielka Brytania, 1958 rok. Samuel Petrukin, rosyjski imigrant, inżynier i wynalazca, chciałby zasymilować swoją rodzinę z nowym środowiskiem. Gdy poznaje wywodzących się z wyższych sfer Kathleen Shaw i jej męża Richarda, bohatera wojennego oraz członka parlamentu, pozostaje po ich ogromnym wrażeniem. Śledzony przez wywiad MI5 Samuel dostaje propozycję nie do odrzucenia - ma szpiegować swoich nowych przyjaciół. Tym samym zostaje wciągnięty w sieć oszustw oraz niejasnych powiązań. Czy państwo Shaw rzeczywiście są zamieszani w spisek przeciwko własnemu państwu? Czy może tajemniczy agenci wywiadu chcą zwabić Samuela w śmiertelną pułapkę? Komu należy ufać (więcej tutaj)?

„Broken”
emisja: od piątku, 21 lutego br. o 22:30

Nagrodzony BAFTA Sean Bean w roli enigmatycznego księdza Michaela Kerrigana, który stara się godnie prowadzić mieszkańców małego angielskiego miasteczka, skupionych wokół rzymskokatolickiej parafii. Jest ich spowiednikiem i doradcą w codziennych, często dramatycznych, problemach. Dźwigając poturbowanych życiem, zmaga się ze swoimi słabościami i demonami z przeszłości. W pierwszym odcinku ojciec Michael poznaje Christinę Fitzsimmons, matkę trojga dzieci, która odkłada każdy grosz na pierwszą komunię córki. Jej obecność w kościele uruchamia lawinę zdarzeń, w wyniku których kobieta pozostaje bez środków do życia i dachu and głową. W obliczu nadciągającej tragedii Christina postanawia zrealizować swój desperacki plan. Czy zdecyduje się na drastyczne kroki, czy jednak przyjmie pomoc ofiarowaną przez księdza Michaela (więcej tutaj)?
 
Emilia Fox w serialu „Milczący świadek”, foto: Sally Mais/BBC Studios
Emilia Fox w serialu „Milczący świadek”, foto: Sally Mais/BBC Studios


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

139 zł Więcej...
reklama