reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pojazdy i gimnastyka w lutym w CBeebies

dodano: 2020-02-03 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC Studios

CBeebies W lutym br. kanał CBeebies poleca swoim widzom takie programy jak „Pan Robótka” (sezon 3.), „Numeraki”, „Grace i niezwykłe pojazdy”, „Dom pod jabłonką” (sezon 2.) i „Andy i dzika gimnastyka”, a w ramach serii „Andy i jego ulubione przygody” przegląd takich produkcji jak „Andy i zwierzęta świata”, „Andy i dinozaury”, „Andy i prehistoryczne przygody” oraz „Andy na safari”.

CBeebies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2020 roku w ofercie kanału CBeebies:

„Pan Robótka” 3 („Mister Maker” 3)
emisja: od poniedziałku, 3 lutego br. o 8:45

- „Pan Robótka” to pełen wyobraźni program dla przedszkolaków, który rozbawi maluchy i nauczy je niejednej pomysłowej, związanej z plastyką, sztuczki. Gospodarz programu to artysta, który czerpie inspirację z otaczającego go świata. Ma własną, pełną różnych różności pracownię. Tu wszystko może się zdarzyć, bo obrazki, przedmioty i dzieła naszego artysty ożywają i ruszają do zabawy. Czy chcecie się dowiedzieć, jak zbudować z piasku zamek, który będzie bardzo trwały? Albo, jak zrobić oczy kosmity - tak, by zajęło to mniej niż minutkę? Właśnie takich rzeczy dowiecie się w naszym programie! - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Numeraki” („The Numtums”)
emisja: od poniedziałku, 3 lutego br. o 9:30

Jak czytamy w opisie, Numeraki to zabawne, animowane stworki z cyframi na brzuszkach, które pomagają przedszkolakom w nauce liczenia. Lubią tańczyć i bawić się w rytm muzyki, szukać skarbów, poznawać roboty i superbohaterów. Mają wiele przygód, podczas których prezentują piosenki i pomagają dzieciom zapamiętać poszczególne cyfry oraz ich kolejność (więcej tutaj).

„Andy i dzika gimnastyka” („Andy's Wild Workouts”)
emisja: od poniedziałku, 3 lutego br. o 11:30

- Przygotuj wygodne buty i ruszaj z Andym w podróż dookoła świata! Po drodze zwiedzicie najbardziej interesujące miejsca na Ziemi i poznacie niesamowite zwierzęta. A Andy nauczy was ruszać się jak one, czyli maszerować jak mrówka, czołgać się jak chrząszcz czy puszyć jak paw. To świetna zabawa, a przede wszystkim gimnastyka dla ciała oraz umysłu! - zapowiada nadawca.

„Grace i niezwykłe pojazdy” („Grace's Amazing Machines”)
emisja: od poniedziałku, 17 lutego br. o 16:10

Jak czytamy w opisie, Grace Webb, pasjonatka motoryzacji, przejmuje stery i zaprasza młodych widzów na program, w którym zobaczą największe, najszybsze oraz najbardziej zadziwiające pojazdy z całego świata. W każdym odcinku Grace Webb prezentuje trzy maszyny o niezwykłych umiejętnościach. Potrafią one np. sadzić drzewa, czyścić piach a nawet budować mosty. W pierwszej serii programu Grace Webb prowadzi tramwaj po stromym wzgórzu, wybiera się na plażę, by czyścić piasek, jeździ motocyklem i wyjaśnia, jak działa kolej jednoszynowa.

„Andy i jego ulubione przygody” („Andy's Top Five”)
emisja: od soboty, 22 lutego br. o 13:35

Nominowany do nagrody BAFTA prezenter Andy Day zaprasza na przegląd ulubionych momentów ze wszystkich swoich programów, takich jak: „Andy i zwierzęta świata”, „Andy i dinozaury” (więcej tutaj), „Andy i prehistoryczne przygody” oraz „Andy na safari”. - Każdy z pięciu odcinków jak zwykle pełen jest zabawy, ciekawych informacji, efektów wizualnych oraz spotkań z niesamowitymi stworzeniami zamieszkującymi różnorodne środowiska - zapowiada nadawca.

„Dom pod jabłonką” 2 („Apple Tree House” 2)
emisja: od poniedziałku, 24 lutego br. o 17:30

Mali, Sam i Bella są sąsiadami mieszkającymi na tętniącym życiem miejskim osiedlu. Mają wiele przygód i wspólnie przeżywają dziecięce dylematy. W odcinkach drugiej serii rozwiązują kolejne ważne sprawy. Chociaż dorośli doskonale wiedzą, jak należałoby postąpić, pozwalają dzieciom samodzielnie dojść do właściwych wniosków. - Radość, ciekawość świata i chęć przygody to cechy charakterystyczne spotkań z przyjaciółmi z osiedla pod jabłonką, a każdy odcinek jest wartościową lekcją odpowiedzialności i współdziałania - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Grace Webb i motocykl w programie „Grace i niezwykłe pojazdy”, foto: BBC Studios
Grace Webb i motocykl w programie „Grace i niezwykłe pojazdy”, foto: BBC Studios


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...