reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Romantyczny weekend” w lutym w CBS Europa

dodano: 2020-02-03 03:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W lutym br. kanał CBS Europa w cyklu „Romantyczny weekend” poleca widzom takie produkcje filmowe jak „Gdy powiesz: tak!”, „Prawie jak w niebie” i „W ciągu dnia”.

CBS Europa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty to wyjątkowy czas dla zakochanych i pomimo tego, że walentynki obchodzimy tylko raz w roku, to w kanale CBS Europa romantyczne filmy będzie można oglądać w każdy weekend miesiąca.  W ramach filmowego cyklu „Romantyczny weekend” premierowo pojawi się opowieść o właścicielce salonu sukien ślubnych „Gdy powiesz: tak!” oraz „Prawie jak w niebie” - historia romansu bohaterów pochodzących z dwóch różnych światów - kanadyjskiego reżysera filmowego i mieszkającej w Szkocji trenerki wędkarstwa. Widzowie zobaczą także rockowy musical „Absolutni debiutanci”, w którym pojawia się David Robert Jones „David Bowie”, czy kameralną brytyjską komedię romantyczną „W ciągu dnia”.  Na te i inne filmy o miłości kanał CBS Europa zaprasza w każdy piątek, sobotę i niedzielę lutego br. od 21:00 (więcej tutaj).

Luty 2020 roku w cyklu „Romantyczny weekend”:

„Gdy powiesz: tak!” („So You Said Yes”)
produkcja: USA, 2015 rok, reżyseria: Christie Will Wolf, obsada: Kellie Martin, Chad Willett, Patricia Isaac, Rhonda Dent, Matty Finochio, Jennifer Dale, Bruce Boxleitner i Dolores Drake
emisja: w sobotę, 8 lutego br. o  21:00

Annabelle właśnie otwiera własny salon sukien ślubnych. Skupiona na pracy i przejęta nowym biznesem, nie szuka na razie miłości. Jednak tuż przed wielkim otwarciem przypadkowo spotyka Sama - sympatycznego prawnika z sąsiedztwa. Między parą szybo rodzi się nić sympatii i wszystko mogłoby zmierzać do szczęśliwego finału, gdyby nie drobny fakt... Sam jest synem Claire - konkurentki Annabelle i właścicielki jak dotąd jedynego salonu sukien ślubnych w mieście.

„Prawie jak w niebie” („Almost Heaven”)
produkcja: Kanada, 2006 rok, reżyseria: Shel Piercy, obsada: Donal Logue, Kirsty Mitchell, Joely Collins, Julie Cox, Christopher Fairbank, Erin Karpluk, Peter Kelamis, Lynda Boyd i Tom Conti
emisja: w sobotę, 22 lutego br. o 21:00

Mark Brady nie ma dobrej passy w życiu. Telewizyjny reżyser wciąż zagląda do butelki, a kolejny projekt - wędkarskie widowisko - nie wydaje się specjalnie fascynujący. Jednak Mark leci do Szkocji, gdzie ma być realizowany program. Na miejscu nie tylko dostaje od producentów zakaz picia alkoholu, ale też spotyka kapryśną gwiazdę produkcji - swoją byłą żonę Tayę. Napięcia między eksmałżonkami nie pomagają w pracy. Lecz wszystko zmienia się, gdy na drodze Marka staje urocza trenerka wędkarstwa Nicki. Czy romans jest szansą na nowe otwarcie?

„W ciągu dnia” („In a day”)
produkcja: Wielka Brytania, 2006 rok, reżyseria: Evan Richards, obsada: Lorraine Pilkington, Finlay Robertson, Jake Broder, Jake Canuso, Nolan Hemmings, Rose Keegan i Stuart Mansell
emisja: w sobotę, 29 lutego br. o 21:00

Ashley - aspirująca pianistka - pracuje w barze kanapkowym. Kolejny poranek zaczyna się fatalnie. Scysja z mężczyzną na przystanku autobusowym kończy się oblaniem kawą bohaterki. Z pomocą Ashley przychodzi sympatyczny Michael, który oferuje jej swoje towarzystwo, by zapomniała o przykrym incydencie. Po chwili wahania dziewczyna zgadza się na wspólną kawę. To początek zupełnie innego dnia, mogącego przynieść nieoczekiwane zmiany w życiu Ashley. Ale czy motywy kierujące Michaelem to tylko chęć rozweselenia dziewczyny?
 
Jennifer Dale w filmie „Gdy powiesz: tak!”, foto: AMC Networks International
Jennifer Dale w filmie „Gdy powiesz: tak!”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...