reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa ramówka Superstacji

dodano: 2020-02-03 12:47 | aktualizacja: 2020-02-03 13:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Superstacja Od poniedziałku, 3 lutego programy Superstacji są nadawane na żywo od godziny 13:00. W ramówce zadebiutuje magazyn reporterski „SuperTemat”. Oprócz tego na widzów czekają magazyn interwencyjny „SuperInterwecje”, program z udziałem gwiazd „SuperShow” i przegląd plotek ze świata showbiznesu „SuperGwiazdy”, a także serwis informacyjny „SuperNews”.

Superstacja nowe studio 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Superstacja od 3 lutego wydłuża czas programów nadawanych na żywo z trzech do pięciu godzin. Premierowe audycje będą emitowane od godziny 13:00.

Nowościami w ofercie kanału są:

SuperTemat
Program, w którym od poniedziałku do piątku prezentowane są reportaże o krzywdzie ludzi, błędach urzędników, nadużyciach lokalnej władzy czy niezrozumiałych lub niesprawiedliwych werdyktach sądów. W studiu prowadząca program, Agnieszka Ludwisiak-Wypior, będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi - bohaterami przedstawianych historii. „SuperTemat” od poniedziałku do piątku na żywo o godzinie 17:00. Powtórki programu o 21:00.

SuperInterwencje
Przegląd materiałów o charakterze interwencyjnym oraz konsumenckim, w którym zobaczymy reportaże przygotowywane przez zespół Superstacji, a także materiały znane z programów interwencyjnych Polsat News. Prezentowane przypadki będą omawiane z gośćmi w studiu. Program prowadzą m.in. Sylwia Madejska i Weronika Korol. Premiery od poniedziałku do piątku o 15:00. Powtórki o 19:00.

SuperShow
Magazyn prowadzony przez Paulinę Koziejowską, w którym czekają nas rozmowy z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami oraz komentatorami życia towarzyskiego. Premiery od poniedziałku do piątku o 14:00, powtórki programu o godzinie 22:00.
 
Paulina Koziejowska prowadząca magazyn „SuperShow” w Superstacji

SuperNews i SuperGwiazdy
W ramówce Superstacji zobaczymy również serwis informacyjny „SuperNews” na żywo o godzinie 13:00 i 16:00, a także przegląd najciekawszych plotek ze świata showbiznesu w programie „SuperGwiazdy” o godzinie 13:30 i 16:30. Oprócz tego w każdej godzinie: prognoza pogody z uwzględnieniem informacji o czystości powietrza oraz „fastnews” czyli szybki przegląd najpopularniejszych filmików w Internecie.

W piątek na widzów Superstacji czeka „SuperLista Disco Polo”, czyli przegląd najpopularniejszych przebojów muzyki tanecznej.

Nowa ramówka Superstacji wchodzi na antenę od 3 lutego.

W styczniu zespół Superstacji przeniósł się do siedziby Telewizji Polsat przy ulicy Ostrobramskiej 77 w Warszawie. Stąd też, z nowoczesnego studia, nadawane są programy na żywo stacji. Studio zostało wyposażone w ściany wizyjne i posiada możliwości wykorzystania grafik 3D.
 
Nowe studio Superstacji
Nowe studio Superstacji


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...
reklama