reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FilmBox Plus - nowy serwis VOD jeszcze w 2020

dodano: 2020-02-04 11:21 | aktualizacja: 2020-02-04 12:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI International/satkurier.pl

FilmBox Plus SPI/FilmBox zapowiedział uruchomienie usługi OTT pod nazwą FilmBox Plus (FilmBox+), która zastąpi dotychczasowy serwis FilmBox Live. Nowa usługa będzie łączyła w sobie kanały linearne zasilane technologią AI z biblioteką treści VOD. FilmBox Plus ma zadebiutować na całym świecie jeszcze w 2020 roku.

FilmBox Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma medialna SPI/FilmBox ogłosiła uruchomienie wieloplatformowej i bogatej w funkcje usługi streamingowej FilmBox Plus, która ma zostać wprowadzona na całym świecie do końca tego roku. Udoskonalony serwis zastąpi FilmBox Live, platformę treści SPI/FilmBox, która działa m.in. na polskim rynku już od kilku lat.

FilmBox Plus będzie oferował kanały linearne zasilane technologią sztucznej inteligencji (AI) oraz szeroki wybór treści VOD, w tym filmy, seriale oraz programy tematyczne. Użytkownicy będą mogli subskrybować usługę bezpośrednio lub za pośrednictwem platform i urządzeń partnerskich.

FilmBox Plus ma działać na wielu ekranach i platformach, zapewniając przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs. Jak zapewnia SPI/FilmBox, usługa jest projektowana tak, by umożliwić łatwą integrację z dekoderami operatora. FilmBox Plus ma oferować i obsługiwać różne modele biznesowe, takie jak SVOD, AVOD i TVOD/PPV.
 

- Konwergencja tradycyjnych i cyfrowych środowisk płatnej telewizji doprowadziła do stworzenia nowych zachowań i oczekiwań ze strony widzów. Operatorzy będą musieli sprostać tym wyzwaniom, jeśli chcą się rozwijać - powiedział Guney Yasavur, dyrektor operacyjny w SPI International. - FilmBox Plus oferuje scentralizowane rozwiązanie do obsługi treści zarówno dla operatorów, jak i użytkownika końcowego. Usługa łatwo integruje się z dekoderami i ofertami operatora oraz poprawia ogólne wrażenia wizualne dla użytkownika końcowego, zapewniając wysoce spersonalizowane i spójne treści za pośrednictwem technologii opartych na sztucznej inteligencji.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...
reklama