reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-26 - 2020-10-27 - 2020-10-28

Sport w polskiej TV 5.02.2020

dodano: 2020-02-04 12:23 | aktualizacja: 2020-02-04 14:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu DFB Pokal: Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
CS Volei Alba Blaj – Nantes VB
Komentarz: Cezary Olbrycht, Natalia Bamber-Laskowska

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Allianz MTV Stuttgart – ŁKS Commercecon Łódź
Komentarz: Piotr Domagała, Katarzyna Gajgał-Anioł
 
CANAL+ Sport 2

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
LP Viesti – Grot Budowlani Łódź
​​​​​​​Komentarz: Żelisław Żyżyński, Milena Sadurek

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Savino Del Bene Scandicci – VakifBank SK
​​​​​​​Komentarz: Rafał Bała, Katarzyna Gajgał-Anioł
 
CANAL+ Now

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Marica Płowdiw – RC Cannes
​​​​​​​Komentarz:  Bartosz Gleń, Dorota Świeniewicz
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
SS Lazio – Hellas Werona
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: FA Cup:
Tottenham Hotspur – Southampton FC
 
Eurosport 1

14:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
AEK Ateny – Anwil Włocławek

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal: 
Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim

22:45 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe: Saudi Tour:
Etap 2

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 1

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Polski Cukier Toruń – Filou Ostenda
 
nSport+

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
THW Kiel – RK Vardar
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

03:00 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Taniec rytmiczny par tanecznych
 
Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka kobiet: Puchar CEV: 
Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio
    
20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia – Sir Safety Conad Perugia
 
Polsat Sport News

17:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Zenit Sankt Petersburg – Fenerbahce Beko Stambuł

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Leo Shoes Modena – Cucine Lube Civitanova
 
TVP Sport

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
CD Mirandes – Villarreal CF


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama