reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-11 - 2020-08-12 - 2020-08-13

Sport w polskiej TV 6.02.2020

dodano: 2020-02-05 16:24 | aktualizacja: 2020-02-05 19:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Copa del Rey: Athletic Bilbao – FC Barcelona. Transmisje live z Ligi Mistrzyń CEV tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Urałoczka NTMK Jekaterynburg – Dinamo Moskwa
Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Gajgał-Anioł

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Vasas Óbuda – Imoco Volley Conegliano
​​​​​​​Komentarz:  Szymon Ratajczak, Dorota Świeniewicz

04:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Houston Rockets
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Fenerbahce SK – Eczacibasi VitrA
​​​​​​​Komentarz: Żelisław Żyżyński, Natalia Bamber-Laskowska
 
Eurosport 1

14:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 4
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe: Saudi Tour:
Etap 3

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 2​​​​​​​
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
1. runda
 
nSport+

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Vasas Óbuda – Imoco Volley Conegliano
​​​​​​​Komentarz:  Szymon Ratajczak, Dorota Świeniewicz
 
Polsat Sport

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki par sportowych

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki par sportowych

09:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Ceremonia otwarcia

10:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki solistek

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program krótki solistek

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Vero Volley Monza – Gas Sales Piacenza
 
Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. Liga: 
SPS Chrobry Głogów – LUK Politechnika Lublin

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Alba Berlin – Real Madryt
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SC Magdeburg – TSV Hannover-Burgdorf
 
TVP Sport

19:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
Real Madryt – Real Sociedad

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
Athletic Bilbao – FC Barcelona

01:05 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Vegas Golden Knights


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama