reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuchenne rewolucje” 21 w TVN

dodano: 2020-02-05 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” W czwartek, 5 marca br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dwudziestego pierwszego sezonu programu „Kuchenne rewolucje”. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN, TVN7, TVN Style i ITVN (TVN International). A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego widowiska?

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Magdalena Gessler nie zwalnia tempa! Od teraz każdy z widzów będzie mógł wskazać lokal, gdzie powstaną kolejne „Kuchenne rewolucje”! Jeśli w twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada ci jej wystrój, obsługa i - co najważniejsze - jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem „#restauracjaDlaMagdy”. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdalenę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski! - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).

Jak zapowiada nadawca, tegorocznej wiosny nieustraszona rewolucjonistka - Magdalena Gessler - podejmie się niemożliwego, aby stworzyć kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca? W nowych odcinkach najsłynniejsza polska restauratorka zawita między innymi do pizzerii „Amore Mio” w Chorzowie i „Pizza Bella” w Ustroniu. Królowa polskiej gastronomii przybędzie też na ratunek do Piły, gdzie mieści się cafe bar „Barka”. Widzowie przekonają się także, jakie zmiany czekają warszawskie lokale „Na okrągło” i „Villa Ostródzka”. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą wszystkim upragniony sukces? O tym widzowie przekonają się już wkrótce (więcej tutaj i tutaj).
 
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery


„Kuchenne rewolucje” - sezon 21., emisja w czwartki (od 5 marca 2020 roku) o godz. 21:30 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN, TVN7, TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama