Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Lech Poznań – Raków Częstochowa. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski CANAL+ Family
16:00 Piłka nożna: La Liga: Getafe – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski
02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier Leauge: Everton – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – Union Berlin
Komentarz: Edward Durda, Wojciech Jagoda
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Orlando Magic – Milwaukee Bucks
CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Irlandia – Walia
17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Szkocja – Anglia Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: La Liga: UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nozna: Serie A: Hellas Verona – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfB Stuttgart – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut
15:00 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:30 Piłka nożna: Championship: Nottingham Forest FC – Leeds United FC Eleven Sports 3
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – SC Paderborn
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:30 Piłka nożna: La Liga: Real Valladolid – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: La Liga: UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:00 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A: Hellas Verona – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
09:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix: 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen: Zjazd kobiet
12:55 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix: 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: World Grand Prix: 1/2 finału Eurosport 2
08:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Langkawi: Etap 2
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Lardini Filottrano – Bartoccini Fortinfissi Perugia Polsat Sport
05:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: Program dowolny solistek
10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów: Program dowolny par sportowych