reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-21 - 2020-10-22 - 2020-10-23

Sport w polskiej TV 8.02.2020

dodano: 2020-02-07 09:30 | aktualizacja: 2020-02-07 10:22
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Raków Częstochowa. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Everton – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – Union Berlin
Komentarz: Edward Durda, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Brighton&Hove Albion – Watford
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – Granada CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Orlando Magic – Milwaukee Bucks

CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia – Walia

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja – Anglia
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nozna: Serie A:
Hellas Verona – Juventus FC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
VfB Stuttgart – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:30 Piłka nożna: Championship: 
Nottingham Forest FC – Leeds United FC
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – SC Paderborn
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Wszołek

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Juventus FC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Zjazd kobiet

12:55 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału
 
Eurosport 2

08:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Langkawi:
Etap 2

12:00 Kolarstwo szosowe: Saudi Tour:
Etap 5

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 4
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
2. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Montpellier Handball – PGE Vive Kielce

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Lardini Filottrano – Bartoccini Fortinfissi Perugia
 
Polsat Sport

05:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistek

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny par sportowych

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – BKS Visła Bydgoszcz

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 247: 
Jon Jones – Dominick Reyes
 
Polsat Sport Extra

12:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/2 finału

14:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

21:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

21:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

22:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody
 
Polsat Sport News

13:15 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

14:00 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

14:35 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

15:10 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

15:50 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

16:25 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

17:10 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Zawody

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Willem II
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Beşiktaş Sompo Sigorta

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Retabet Bilbao Basket – Unicaja Malaga
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Tarnów – Energa MKS Kalisz

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

18:30 Lekkoatletyka: ORLEN Copernicus Cup:
Zawody

22:00 Lekkoatletyka: ORLEN Copernicus Cup:
Zawody

02:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
St. Louis Blues – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama