reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 8.02.2020

dodano: 2020-02-07 09:30 | aktualizacja: 2020-02-07 10:22
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Raków Częstochowa. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Everton – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – Union Berlin
Komentarz: Edward Durda, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Brighton&Hove Albion – Watford
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – Granada CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Orlando Magic – Milwaukee Bucks

CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia – Walia

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja – Anglia
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nozna: Serie A:
Hellas Verona – Juventus FC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
VfB Stuttgart – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:30 Piłka nożna: Championship: 
Nottingham Forest FC – Leeds United FC
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – SC Paderborn
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – CD Leganes
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Wszołek

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Juventus FC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Zjazd kobiet

12:55 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału
 
Eurosport 2

08:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Langkawi:
Etap 2

12:00 Kolarstwo szosowe: Saudi Tour:
Etap 5

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 4
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach:
2. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:15 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Montpellier Handball – PGE Vive Kielce

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Lardini Filottrano – Bartoccini Fortinfissi Perugia
 
Polsat Sport

05:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny solistek

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Program dowolny par sportowych

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – BKS Visła Bydgoszcz

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 247: 
Jon Jones – Dominick Reyes
 
Polsat Sport Extra

12:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/2 finału

14:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

21:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

21:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody

22:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Calgary:
Zawody
 
Polsat Sport News

13:15 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

14:00 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

14:35 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

15:10 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

15:50 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

16:25 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

17:10 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Zawody 

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Zawody

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Willem II
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Beşiktaş Sompo Sigorta

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Hamburg Towers – MHP Riesen Ludwigsburg

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Retabet Bilbao Basket – Unicaja Malaga
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Tarnów – Energa MKS Kalisz

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

18:30 Lekkoatletyka: ORLEN Copernicus Cup:
Zawody

22:00 Lekkoatletyka: ORLEN Copernicus Cup:
Zawody

02:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
St. Louis Blues – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...
reklama