reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

8-10.02 Polsat Sport: Puchary, mistrzostwa i derby

dodano: 2020-02-08 01:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 8-9 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, gala tygodnika „Piłka nożna”, Eredivisie, Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, short track, tenis ziemny, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), gala tygodnika „Piłka nożna” (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), tenis ziemny, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 lutego (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport Extra

10:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: program dowolny par sportowych, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - CD Leganes, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 2. Bundesliga: VfB Stuttgart - FC Erzgebirge Aue, Eleven Sports 2
komentuje: Michał Mitrut

13:15 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

14:00 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:35 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Begamo, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 4

15:00 (Eleven Sports 1) i 15:25 (Eleven Sports 4) Bundesliga: Hertha BSC Berlin - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 Bundesliga: VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 3

15:10 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

15:50 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:25 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:10 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice, Polsat Sport Extra

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Torino FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 La Liga Santander: Real Valladolid - Villarreal CF, Eleven Sports 3

18:25 Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Leeds United FC, Eleven Sports 2

19:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - Willem II Tilburg, Polsat Sport News

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Hellas Werona - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: MKS Będzin - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

21:00 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

21:40 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

22:25 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

22:30 gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Polsat Sport

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 8 na 9 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

4:00 Ultimate Fighting Championship 247 (UFC247), Polsat Sport

9 lutego (niedziela)
6:15 KSW31, Polsat Sport Fight

9:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Seulu: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News

12:10 Eredivisie: FC Utrecht - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

12:30 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:25 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona, Eleven Sports 2

13:50 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

13:55 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Athletic Bilbao, Eleven Sports 4

14:20 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

14:25 Eredivisie: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:25 Sky Bet Championship: Millwall FC Londyn - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 3

14:30 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Lecce, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2

15:35 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

15:35 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:20 short track: Puchar Świata w Dreźnie, Polsat Sport News

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Parma Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza, Polsat Sport News

18:00 SuperLega: Kioene Padwa - Itas Trentino, Ipla

18:25 La Liga Santander: Celta Vigo - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: Inter Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2019” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:55 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 9 na 10 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa 7m

uchwyt - obejma 7m na komin do masztów stalowych

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama