reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV Plus: 20 kanałów bezpłatnie dla wszystkich

dodano: 2020-02-08 13:27
autor: RO | źródło: obob.tv

NTV-Plus Do tej pory bezpłatny dostęp do głównych kanałów federalnych przez rosyjskiego operatora satelitarnego NTV Plus był oferowany tylko tym użytkownikom, którzy zarejestrowali odbiorniki w miejscowościach nie objętych zasięgiem naziemnej telewizji cyfrowej. Teraz wszyscy abonenci operatora mają potencjalny dostęp do 20 kanałów TV z multipleksów naziemnych RTRS-1 i RTRS-2.

Naziemna telewizja cyfrowa Rosja RTRS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Innowacja dotyczy tych osób, które mogą oglądać pakiet online NTV Plus przez Internet. Po spełnieniu warunku rejestracji, subskrybent nabywa bezpłatny dostęp do podstawowych kanałów TV. Na liście znalazły się kanały w wysokiej rozdzielczości – Pierwyj kanał HD, Rossija 1 HD i NTV HD. Wszystkie kanały są oferowane na oficjalnej stronie internetowej ntvplus.tv lub w specjalnej aplikacji NTV Plus niezależnie od dostępności płatnej subskrypcji.

Darmowe oglądanie głównych kanałów jest możliwe pod warunkiem posiadania bardzo szybkiego łącza internetowego. Abonenci, którzy oglądają paczkę kanałów z anteny satelitarnej, nadal oglądają NTV Plus na tych samych warunkach.

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...
reklama