reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fransat: Bliski koniec beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse

dodano: 2020-02-10 12:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Fransat/satkurier.pl

Fransat Operator francuskiej platformy satelitarnej Fransat poinformował, że jest technicznie niezdolny do utrzymania wszystkich oferowanych obecnie usług. Ma to związek z awarią jednego z paneli słonecznych satelity Eutelsat 5 West B, przez co nie jest możliwe wykorzystanie jego pełnej pojemności. Eutelsat 5 West B został oddany do użytku 21 stycznia 2020 roku, zastępując satelitę Eutelsat 5 West A na pozycji orbitalnej 5°W.

Fransat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator platformy Fransat poinformował na swojej stronie internetowej, że 6 lutego 2020 roku zakończył sprzedaż opcji dodatkowych beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse (kanały Canal J, Tiji, Boing, Boomerang i Toonami). Nadawanie tych stacji telewizyjnych będzie jednak kontynuowane do 31 maja 2020 roku dla obecnych abonentów, którzy już wkrótce otrzymają komunikat informujący ich o warunkach zakończenia subskrypcji.

Po 31 maja 2020 roku oferta Fransat nadal będzie obejmować popularne krajowe kanały telewizyjne. Dostępne pozostaną również płatne oferty od zewnętrznych dystrybutorów, w tym RMC Sport i BIS TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quatro Fuba DEK 407 LTE

Jeden z najpewniejszych konwerterów Quatro marki Fuba z filtrem LTE. 

175 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama