reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fransat: Bliski koniec beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse

dodano: 2020-02-10 12:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Fransat/satkurier.pl

Fransat Operator francuskiej platformy satelitarnej Fransat poinformował, że jest technicznie niezdolny do utrzymania wszystkich oferowanych obecnie usług. Ma to związek z awarią jednego z paneli słonecznych satelity Eutelsat 5 West B, przez co nie jest możliwe wykorzystanie jego pełnej pojemności. Eutelsat 5 West B został oddany do użytku 21 stycznia 2020 roku, zastępując satelitę Eutelsat 5 West A na pozycji orbitalnej 5°W.

Fransat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator platformy Fransat poinformował na swojej stronie internetowej, że 6 lutego 2020 roku zakończył sprzedaż opcji dodatkowych beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse (kanały Canal J, Tiji, Boing, Boomerang i Toonami). Nadawanie tych stacji telewizyjnych będzie jednak kontynuowane do 31 maja 2020 roku dla obecnych abonentów, którzy już wkrótce otrzymają komunikat informujący ich o warunkach zakończenia subskrypcji.

Po 31 maja 2020 roku oferta Fransat nadal będzie obejmować popularne krajowe kanały telewizyjne. Dostępne pozostaną również płatne oferty od zewnętrznych dystrybutorów, w tym RMC Sport i BIS TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...