reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fransat: Bliski koniec beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse

dodano: 2020-02-10 12:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Fransat/satkurier.pl

Fransat Operator francuskiej platformy satelitarnej Fransat poinformował, że jest technicznie niezdolny do utrzymania wszystkich oferowanych obecnie usług. Ma to związek z awarią jednego z paneli słonecznych satelity Eutelsat 5 West B, przez co nie jest możliwe wykorzystanie jego pełnej pojemności. Eutelsat 5 West B został oddany do użytku 21 stycznia 2020 roku, zastępując satelitę Eutelsat 5 West A na pozycji orbitalnej 5°W.

Fransat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator platformy Fransat poinformował na swojej stronie internetowej, że 6 lutego 2020 roku zakończył sprzedaż opcji dodatkowych beIN Sports, OCS, Melody i Jeunesse (kanały Canal J, Tiji, Boing, Boomerang i Toonami). Nadawanie tych stacji telewizyjnych będzie jednak kontynuowane do 31 maja 2020 roku dla obecnych abonentów, którzy już wkrótce otrzymają komunikat informujący ich o warunkach zakończenia subskrypcji.

Po 31 maja 2020 roku oferta Fransat nadal będzie obejmować popularne krajowe kanały telewizyjne. Dostępne pozostaną również płatne oferty od zewnętrznych dystrybutorów, w tym RMC Sport i BIS TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama