reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ViacomCBS uruchomi serwis SVOD

dodano: 2020-02-10 11:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv

ViacomCBS ViacomCBS przygotowuje się do uruchomienia usługi OTT, która będzie w sobie łączyć linearne kanały z treściami wideo takich marek, jak MTV, Nickelodeon, Comedy Central i BET, a także filmami z wytwórni Paramount, wynika ze źródeł agencji Reuters.

ViacomCBS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oczekuje się, że nowa platforma, jeszcze nienazwana, będzie bazowała na dotychczasowym serwisie CBS All Access. Będzie tam można znaleźć m.in. hity z biblioteki Paramount, takie jak „Top Gun”, „Mission: Impossible”, „Ojciec chrzestny” i „Star Trek”.

Choć ogromna biblioteka Paramount będzie stanowiła dużą częścią serwisu, to nowa usługa nie będzie pierwszym domem dla kinowych premier, podało źródło. Stosowne prawa na terytorium USA są bowiem w posiadaniu Epix, sieci płatnej telewizji należącej do Metro-Goldwyn-Mayer.

ViacomCBS stałby się kolejną firmą medialną, która podejmuje walkę z gigantem SVOD - Netflixem, po Apple Inc. i The Walt Disney Company. Swoją platformę streamingową zapowiedział niedawno również NBCUniversal. Będzie się nazwyała Peacock.

ViacomCBS był jedną z pierwszych dużych firm medialnych, która uruchomiła usługę streamingową, choć o mniejszym zasięgu. CBS All Access, która kosztuje od 6 do 10 dol. miesięcznie, wystartowała w 2014 roku.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowa platforma SVOD od ViacomCBS wystartuje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama