reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Same gwiazdy w marcu w AXN

dodano: 2020-02-11 23:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN W marcu br. kanał AXN poleca swoim widzom serial „Agenci NCIS: Los Angeles” (sezon 11.), a także takie filmy jak „Blade Runner 2049” i „Przyjaciele z kasą”, a w ramach maratonu filmów z Denzelem Washingtonem takie produkcje jak „Metro strachu”, „Kolekcjoner kości” oraz „Bez litości”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, James Todd Smith III „LL Cool J” powraca w nowej odsłonie „Agentów NCIS: Los Angeles”, Ryan Gosling i Harrison Ford spotykają się na planie słynnego „Blade Runnera” 30 lat później, Jennifer Aniston pokaże widzom świat zamożnych i na pozór szczęśliwych 40-latków w filmie „Przyjaciele z kasą”, a Denzel Washington zaprezentuje kilka swoich doskonałych ról w kasowych produkcjach: „Metro strachu”, „Kolekcjoner kości” oraz „Bez litości”.

Serial „Agenci NCIS: Los Angeles” opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (w tych rolach Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (Renée Felice Smith). W jedenastym sezonie Callen i Sam będą próbować zidentyfikować szpiegów na jednym z okrętów marynarki wojennej, a Kensi i Deeks zostaną uwięzieni w mobilnej jednostce CIA w Iraku podczas ostrzału wroga.  Premiera jedenastego sezonu serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” odbędzie się w czwartek, 5 marca br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj i tutaj).

Maraton filmów z Denzelem Washingtonem to trzy kinowe hity ze zdobywcą dwóch Oskarów i dwóch Złotych Globów, które AXN pokaże w sobotę, 7 marca br. Na początek o godzinie 17:50 widzowie zobaczą „Metro strachu”, w którym przestępcy uprowadzają pociąg metra i żądają okupu za pasażerów. Plany może im pokrzyżować tylko szef ochrony podziemnej kolei. O godzinie 20:00 pojawi się „Kolekcjoner kości”, w którym sparaliżowany i pogrążony w depresji detektyw, Lincoln Rhyme, zostaje poproszony o pomoc w schwytaniu seryjnego mordercy (więcej tutaj). Na koniec o godzinie 22:30 AXN przygotował dla widzów film „Bez litości”, w którym uznany za zmarłego były żołnierz sił specjalnych wiedzie spokojne życie, do czasu, kiedy decyduje się pomóc przyjaciółce i wpada w sam środek konfliktu z rosyjskimi gangsterami (więcej tutaj i tutaj).

„Blade Runner 2049” to kontynuacja filmu z Harrisonem Fordem z 1982 roku, opartego luźno na opowiadaniu Philipa K. Dicka „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?”. Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu nowy Blade Runner, oficer policji K (Ryan Gosling), odkrywa długo skrywaną tajemnicę, która może pogrążyć resztki istniejącego społeczeństwa w chaosie. Aby do tego nie dopuścić, K musi odnaleźć swojego poprzednika, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który zaginął 30 lat temu. Premiera filmu „Blade Runner 2049” odbędzie się w niedzielę, 15 marca br. o godzinie 22:25 w AXN (więcej tutaj i tutaj).

„Przyjaciele z kasą” to opowieść o czterech przyjaciółkach, które prowadzą wygodne życie pełne markowych ciuchów i przyjęć charytatywnych. Jednak szereg niedomówień i niezałatwionych spraw z przeszłości zaczyna burzyć ich perfekcyjne życie. Olivia (Jennifer Aniston) rzuca pracę nauczycielki i zaczyna utrzymywać się ze sprzątania domów, jednocześnie poszukując przyzwoitego faceta. Jej trzy przyjaciółki mają więcej szczęścia, a przynajmniej tak się wydaje, ponieważ nie są szczęśliwe w swoich związkach pomimo sukcesów zawodowych i pieniędzy. Premiera filmu „Przyjaciele z kasą” odbędzie się w piątek, 27 marca br. o godzinie 20:00 w AXN.
 
Mackenzie Davis, Ryan Gosling, Krista Kosonen i Elarica Johnson w filmie „Blade Runner 2049”, foto: Sony Corporation
Mackenzie Davis, Ryan Gosling, Krista Kosonen i Elarica Johnson w filmie „Blade Runner 2049”, foto: Sony Corporation
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...