reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Turbo: Hammond w fabryce Volkswagena

dodano: 2020-02-11 13:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN Turbo „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” Richard Hammond auto wóz pojazd maszyna samochód koparka spychacz statek łódź łódka W telewizji TVN Turbo rusza program „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” („Richard Hammond's Big”), którego gospodarzem będzie Richard Hammond. Jak zapowiada nadawca, to spektakularna seria inżynieryjna, której twórcy odkrywają tajemnice największych na świecie konstrukcji i maszyn. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

TVN Turbo „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” Richard Hammond auto wóz pojazd maszyna samochód koparka spychacz statek łódź łódka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Brytyjski prezenter Richard Hammond otrzymuje wyłączny dostęp do największej fabryki samochodów na świecie - gigantycznej wytwórni Volkswagena w Wolfsburgu, w Niemczech. To spektakularny, futurystyczny zakład produkcyjny wielkości małego kraju. Jest tak duży, że co 16 sekund wyjeżdża z niego nowy samochód.

Richard Hammond sprawdzi, jak fabryka Volkswagena utrzymuje masową produkcję na tak wielką skalę. Pozna po drodze 63 000 jej pracowników, a także przyjrzy się pracy 4200 robotów. Zbada, jak wykorzystywana jest elektryczność statyczna do malowania 360 samochodów na godzinę. Weźmie też udział w teście symulacji ekstremalnych warunków pogodowych w gigantycznym tunelu aerodynamicznym. W prawdziwie niemieckim stylu na ruszt wrzuci lokalnego wursta, przyrządzonego... na miejscu. To jedyna fabryka samochodów świata, która prowadzi też własna produkcję kiełbasek (więcej tutaj).
 
Richard Hammond i samochody marki Volkswagen w programie „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda”, foto: TVN Discovery
Richard Hammond i samochody marki Volkswagen w programie „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda”, foto: TVN Discovery


„Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” - emisja we wtorki (od 11 lutego 2020 roku) o godz. 23:00 w TVN Turbo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...