reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 kolejne kanały w otwartym oknie w sieci Asta-Net

dodano: 2020-02-12 07:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Operator sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły w wydanym komunikacie poinformował, iż do soboty, 29 lutego br. w ramach otwartego okna abonenci mogą oglądać, obok stacji Paramount Channel HD, Nickelodeon, Nick Jr. i Nicktoons HD, także kanały National Geographic HD i National Geographic Wild HD.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja National Geographic HD w ofercie sieci Asta-Net znajduje się na pozycji numer 404, natomiast National Geographic Wild HD pod numerem 413 (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Dodajmy, że razem z odkodowaniem tych stacji operator przygotował konkurs związany z kanałem National Geographic HD, który potrwa do czwartku, 20 lutego br., a więcej szczegółów o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej sieci Asta-Net (przejdź na stronę).

Przypomnijmy, iż wcześniej operator informował, że do soboty, 29 lutego br. w otwartym oknie znalazły się stacje Paramount Channel HD, Nickelodeon, Nick Jr. i Nicktoons HD. Kanał Paramount Channel HD w ofercie sieci Asta-Net dostępny jest na pozycji numer 112, stacja Nick Jr. znajduje się na pozycji numer 303, Nickelodeon na pozycji numer 305, a Nicktoons HD na pozycji numer 317 (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Kierunek Wild: Dzika Australia”, emitowanego w kanale National Geographic Wild HD, foto: Fox Networks Group
Kadr z programu „Kierunek Wild: Dzika Australia”, emitowanego w kanale National Geographic Wild HD, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama