Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Coppa Italia: AC Milan – Juventus FC. Transmisja live z WTA World Tour Hua Hin tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: Itas Trentino – Cucine Lube Civitanova
Komentarz: Maciej Świniarski, Paweł Siezieniewski CANAL+ Sport 2
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: SL Benfica – Sir Sicoma Colussi Perugia
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Wika Eurosport 1
12:35 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach: Zjazd mężczyzn
14:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta mieszana
16:00 Snooker: Welsh Open: Dzień 4
19:45 Snooker: Welsh Open: Dzień 4
22:00 Snooker: Welsh Open: Dzień 4 Eurosport 2
11:00 Snooker: Welsh Open: Dzień 4
13:45 Snooker: Welsh Open: Dzień 4 Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades: 1. runda nSport+
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: VK Jihistroj Czeskie Budziejowice – Fenerbahce SK
Komentarz: Maciej Świniarski, Daniel Pliński Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Coupe de France: SAS Epinal – AS Saint-Etienne Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda
13:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda
18:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski: Legia Warszawa – HydroTruck Radom
20:30 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski: Start Lublin – Anwil Włocławek Polsat Sport Extra
14:35 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Sztafeta mieszana
19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda
21:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda Polsat Sport News
17:30 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga: ZAKSA Strzelce Opolskie – Mickiewicz Kluczbork
20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Zawody
21:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Zawody
22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Zawody
23:25 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Zawody
23:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata: Zawody Sportklub
20:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski TVP Sport
11:00 Tenis: WTA World Tour, Hua Hin: Magda Linette – Shuai Peng
13:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 2. runda
15:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 2. runda
18:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzyń: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg – Mart Hodonin
20:45 Piłka nożna: Coppa Italia: AC Milan – Juventus FC
21:31 Piłka nożna: Copa del Rey: Real Sociedad – CD Mirandes
21:46 Piłka nożna: Coppa Italia: AC Milan – Juventus FC
22:35 Piłka nożna: Copa del Rey: Real Sociedad – CD Mirandes
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.