reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 14.02.2020

dodano: 2020-02-12 19:22 | aktualizacja: 2020-02-14 15:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice. Transmisje live z WTA World Tour Sankt Petersburg tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan

03:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star Weekend:
Mecz Wschodzących Gwiazd
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Sankt Pauli – SG Dynamo Drezno

21:00 Piłka nożna: La Liga: 
Valencia CF – Atletico Madryt
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Championship:
Hull City – Swansea City AFC
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Sankt Pauli – SG Dynamo Drezno
 
Eurosport 1

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach:
Supergigant mężczyzn

13:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Kwalifikacje

14:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet

16:15 Snooker: Welsh Open:
1/4 finału

19:45 Snooker: Welsh Open:
1/4 finału
 
Eurosport 2

12:45 Snooker: Welsh Open:
1/4 finału
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
2. runda
 
nSport+

19:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FC Salzburg – LASK Linz
 
Polsat Sport

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Anaheim: 
Ryan Garcia – Francisco Fonseca
 
Polsat Sport Extra

14:35 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski kobiet

18:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Trefl Sopot

20:30 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski: 
Polski Cukier Toruń – Asseco Arka Gdynia

22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

22:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

23:55 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

00:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
    
01:05 (pt/so) Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Polsat Sport News

17:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd dwójek kobiet

18:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd dwójek kobiet

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału
    

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału
    
23:00 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
1/4 finału

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
1/4 finału
 
Sportklub

19:00 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Iberostar Tenerife – Morabanc Andorra

21:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Unicaja Malaga – Casademont Zaragoza
 
TVP Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału

13:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału

15:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału

16:55 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS SPR Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin

19:00 Lekkoatletyka: IAAF Grand Prix ISTAF, Berlin:
Zawody

01:05 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama