reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystartowało Radio Eska Braniewo

dodano: 2020-02-14 04:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Eska W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio Eska (Grupa ZPR Media). Na program stacji składają się serwisy lokalne, informacje o sytuacji na drogach, wiadomości pogodowe, zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych oraz muzyka. Istotną nowością są serwisy w języku ukraińskim emitowane w magazynie porannym.

Radio Eska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Redakcję Radia Eska Braniewo tworzy zespół dziennikarzy w składzie: Marta Hajkowicz, Aleksandra Szymańska, Joanna Siudak, Alina Makarczuk i Krzysztof Jaworski.

Jak informuje nadawca, Radio Eska jest największą siecią lokalnych rozgłośni radiowych i bezsprzecznym liderem pod względem słuchalności wśród młodzieży. Pod względem liczby słuchaczy Eska skutecznie konkuruje ze stacjami o zasięgu ogólnopolskim. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie, prezentując aktualne muzyczne hity z kraju i ze świata oraz oferując szeroko rozumianą rozrywkę.

- Eska to znakomita muzyka, rozpoznawalne osobowości antenowe, dynamika przekazu, nowoczesne produkcje oraz rzetelne serwisy informacyjne. Stacja stawia na interakcję z słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały w mediach społecznościowych - czytamy w komunikacie (dane za Grupą ZPR Media).

Pod marką Eska działają także: Radio Eska Rock, portal muzyczno-rozrywkowy eska.pl, platforma rozrywki EskaGO.pl, serwis filmowy ESKAcinema.pl, czy telewizje muzyczne Eska TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama