reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystartowało Radio Eska Braniewo

dodano: 2020-02-14 04:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Radio Eska W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio Eska (Grupa ZPR Media). Na program stacji składają się serwisy lokalne, informacje o sytuacji na drogach, wiadomości pogodowe, zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych oraz muzyka. Istotną nowością są serwisy w języku ukraińskim emitowane w magazynie porannym.

Radio Eska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Redakcję Radia Eska Braniewo tworzy zespół dziennikarzy w składzie: Marta Hajkowicz, Aleksandra Szymańska, Joanna Siudak, Alina Makarczuk i Krzysztof Jaworski.

Jak informuje nadawca, Radio Eska jest największą siecią lokalnych rozgłośni radiowych i bezsprzecznym liderem pod względem słuchalności wśród młodzieży. Pod względem liczby słuchaczy Eska skutecznie konkuruje ze stacjami o zasięgu ogólnopolskim. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), czyli hity na czasie, prezentując aktualne muzyczne hity z kraju i ze świata oraz oferując szeroko rozumianą rozrywkę.

- Eska to znakomita muzyka, rozpoznawalne osobowości antenowe, dynamika przekazu, nowoczesne produkcje oraz rzetelne serwisy informacyjne. Stacja stawia na interakcję z słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały w mediach społecznościowych - czytamy w komunikacie (dane za Grupą ZPR Media).

Pod marką Eska działają także: Radio Eska Rock, portal muzyczno-rozrywkowy eska.pl, platforma rozrywki EskaGO.pl, serwis filmowy ESKAcinema.pl, czy telewizje muzyczne Eska TV, Eska TV Extra i Eska Rock TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama