reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Z Archiwum X” 1-3 w Zoom TV

dodano: 2020-02-13 23:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV  „Z Archiwum X” Fox Mulder (w tej roli David Duchovny) i Dana Scully (Gillian Anderson) wracają. Najpopularniejszych w historii telewizji agentów specjalnych Federal Bureau of Investigation (FBI) znowu będzie można oglądać na szklanym ekranie. Od poniedziałku, 2 marca br. o godz. 21:00 Zoom TV rozpocznie emisję kultowego serialu „Z Archiwum X” („The X-Files”). Zoom TV pokaże trzy pierwsze sezony tej produkcji.

Zoom TV  „Z Archiwum X”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównymi bohaterami „Z Archiwum X” są Fox Mulder i Dana Scully - agenci Wydziału X, specjalnej jednostki FBI, która zajmuje się niewyjaśnionymi sprawami. Muldera i Scully różni wszystko: on wierzy w zjawiska paranormalne i istnienie obcych, ona hołduje przede wszystkim wyjaśnieniom naukowym. Jednak przeciwieństwa się przyciągają. Rozwiązując kolejne skomplikowane zagadki Mulder i Scully coraz lepiej się poznają, nabierają szacunku do własnych kompetencji, sposobu myślenia i metod śledczych (więcej tutaj).

Drugoplanowymi, ale istotnymi postaciami „Z Archiwum X” są też m.in. Walter Skinner - przełożony agentów, początkowo sceptyczny wobec swoich podwładnych, który później staje po ich stronie i wspiera w dążeniu do prawdy, oraz tajemniczy Palacz - główny antagonista dwójki bohaterów.

Serial „Z Archiwum X” zdobył kilkadziesiąt nagród telewizyjnych i był nominowany w wielu kategoriach. W latach 1995, 1997 i 1998 otrzymał Złote Globy w kategorii „Najlepszy serial dramatyczny”. Wcielających się w postaci agentów Davida Duchovnego i Gillian Anderson uhonorowano Złotymi Globami w kategoriach „Najlepszy aktor w serialu dramatycznym” i „Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym” (1997 rok). O popularności „Z Archiwum X” świadczy również to, że do dziś powstało 11 sezonów serialu, odcinki specjalne oraz filmy.

„Z Archiwum X” to serial wyprodukowany przez Twentieth Century Fox Television we współpracy z Fox Broadcasting Company. Producentem wykonawczym i showrunnerem produkcji jest Chris Carter.
 
„Z Archiwum X”, sezony 1-3, - o serialu - sci-fi/thriller, USA/Kanada 1993-1995, producent wykonawczy i showrunner: Chris Carter, produkcja:
Twentieth Century Fox Television / Fox Broadcasting Company, występują: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Robert Patrick i Tom Braidwood.
 
David Duchovny i Gillian Anderson w serialu „Z Archiwum X”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
David Duchovny i Gillian Anderson w serialu „Z Archiwum X”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation


„Z Archiwum X” - sezony 1., 2. i 3., emisja od poniedziałku do czwartku (od 2 marca 2020 roku) o godz. 21:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama