reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Roman Kołtoń odszedł z Polsatu Sport

dodano: 2020-02-14 10:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Roman Kołtoń Dziennikarz sportowy Roman Kołtoń poinformował 13 lutego br. w trakcie transmisji na żywo na swoim kanale na YouTube „Prawda Futbolu”, że z dniem 31 stycznia jego umowa z Polsatem uległa rozwiązaniu za porozumieniem stron. Na odejście z Polsatu Sport zdecydował się ostatnio również Tomasz Smokowski. Obaj chcą się teraz skupić na własnych projektach internetowych.

Roman Kołtoń


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odejście Roman Kołtonia i Tomasza Smokowskiego z Polsatu ma związek z nowymi zasadami co do prowadzenia przez dziennikarzy nadawcy kanałów youtube’owych.

Nadal nie wiadomo, jaka jest przyszłość Mateusza Borka w Polsacie Sport, który podobnie jak Tomasz Smokowski zaangażował się ostatnio w projekt „Kanał Sportowy” na YouTube.

Roman Kołtoń dodał, że rozmawia obecnie z Polsatem o możliwości współpracy jako dziennikarz niezależny. Kołtoń pracował w Telewizji Polsat przez blisko 20 lat.
 

Skoncentruję się na rozwijaniu kanału „Prawda Futbolu” merytorycznie - dotychczas uzyskaliśmy ponad 93 tys. subskrypcji, notując ponad 19 mln wyświetleń. Łącznie grupa wiekowa 18-44 to prawie 89 proc. widzów. Zasadą działania kanału są rozmowy z ludźmi - wywiady, dyskusje, dialogi. Ukazuje się również coraz więcej reportażów i filmów. Nie brakuje komentarzy bieżących wydarzeń. Kładziemy nacisk na Prawdę Szkolenia, wierząc, iż futbol w Polsce zmienia się od podstaw, a zaangażowanych, ciekawych ludzi nie brakuje i chcemy im oddawać głos

- poinformował Roman Kołtoń.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama