reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„I love kabaret” 2 w Zoom TV

dodano: 2020-02-14 23:52 | aktualizacja: 2020-02-15 01:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „I love kabaret” W sobotę, 29 lutego br. o godz. 22:20 Zoom TV zaprezentuje premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „I love kabaret”. W programie wystąpi 25 różnych wykonawców i grup artystycznych - jak zapewnia nadawca - najwięcej w historii tego typu produkcji w Polsce. Tym razem widzowie zobaczą nie tylko kabarety, ale i aktorów - Cezarego Pazurę i Andrzeja Grabowskiego - którzy zaprezentują własne monologi. Reżyserką „I love kabaret” jest Beata Harasimowicz. Program poprowadzą Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” z kabaretu Jurki. Producentem audycji jest Story Production.

Zoom TV „I love kabaret”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nasze nagrania były prawdziwym świętem kabaretu. Pracuję z kabaretami już ponad 25 lat i jeszcze nigdy na jednej imprezie telewizyjnej nie znalazło się aż tylu wspaniałych artystów - przyznaje Beata Harasimowicz. - Praca na planie z kabaretami i satyrykami zawsze jest wyjątkowa, bo to wyjątkowi ludzie. Często żałuję, że kamery nie są włączone podczas prób, bo artystom puszczają wtedy hamulce i zdarzają się takie wymiany zdań, że cała ekipa płacze ze śmiechu - dodaje.


W drugiej odsłonie „I love kabaret” swoje skecze i monologi zaprezentują m.in.: aktorzy Cezary Pazura i Andrzej Grabowski, mim Ireneusz Krosny; poznański kabaret Czołówka Piekła - laureat Grand Prix „PAKI” w 2019 roku; składający się z zawodowych aktorów kabaret literacki Kabaret na Koniec Świata; grupa performerów Fair Play Crew, która zaprezentuje swój nowy materiał „Kiedyś to było”; Kabaret pod Wyrwigroszem, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia; Grzegorz Halama, który tym razem wyśmieje własne słabości i zaserwuje widzom monologi o miłości do cukru, nadwadze i wstydliwym paleniu papierosów; zwycięzca „PAKI” - kabaret młodego pokolenia Kabaret Chyba, czy przedstawiciel Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego Kabaret Ciach. Nowością i kabaretowym eksperymentem będą wspólne skecze kabareciarzy, którzy na co dzień występują solo lub w innych zespołach - i tak Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru połączy swoje siły ze stand-uperem Bartoszem Gajdą oraz artystką kabaretową Ewą Błachnio.

- Te skecze to absolutne świeżynki, których nigdzie indziej nie można zobaczyć. Połączenie tak różnych energii kabaretowych działa odświeżająco i jest zdrowe dla higieny psychicznej. Michał Wójcik to żywa legenda, z niejednego pieca jadł chleb. To inspirujące móc zobaczyć jak pracuje, podpatrywać jego metody

- mówił na planie Bartosz Gajda, były członek Kabaretu Łowcy.B.

- Bartek jest bardzo zdolnym pisarzem. Jego występy bawią mnie do łez

- przyznał Michał Wójcik.


W premierowej serii „I love kabaret” wystąpią ponadto: Damian Kubik „Antoni Gorgoń-Grucha”, duet FiFa-RaFa, Szymon Łątkowski oraz kabarety: Dno, Kałasznikof, Czesuaf, Rewers, Paranienormalni, A Jak!, Jurki i Trzecia Strona Medalu.


- Programy kabaretowe cieszą się dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. To oni codziennie udowadniają, że ta forma telewizyjnej rozrywki ma się świetnie. Mamy nadzieję, że premierowa seria programu „I love kabaret” sprawi naszym widzom jeszcze więcej przyjemności

- mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.


„I love kabaret” poprowadzą Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka” i Przemysław Żejmo „Sasza” z kabaretu Jurki, którzy ponownie wcielą się w postaci Lucyny i Mirosława - starego, dobrego małżeństwo z 25-letnim stażem. Tym razem Lucynę i Mirosłąwa pochłoną rozmowy w kuchni o gotowaniu, które co chwilę będą schodziły na temat ich ulubionych kabaretów.
 
Drugi sezon programu „I love kabaret” składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą Andrzeja Grabowskiego, grupę Fair Play Crew, Bartosza Gajdę i Michała Wójcika, Kabaret A Jak! oraz Kabaret Trzecia Strona Medalu.
 
„I love kabaret” - sezon 2. - o programie - widowisko rozrywkowe, Polska 2020, reżyseria: Beata Harasimowicz, scenariusz: Zuzanna Dobrucka-Mendyk, produkcja: Story Production, producentka nadzorująca ze strony Kino Polska TV (grupa SPI International B.V., nadawcy Zoom TV): Dorota Zwierzchowska.

„I love kabaret” - sezon 2., emisja w soboty (od 29 lutego 2020 roku) około godz. 22:00 w Zoom TV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...