reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Duet, czyli recepta na miłość” w TVP1

dodano: 2020-02-14 10:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji W poniedziałek, 17 lutego br. o godz. 21:00 w TVP1 Teatr Telewizji zaprasza na premierę spektaklu Magdaleny Wołłejko „Duet, czyli recepta na miłość” w reżyserii Adama Sajnuka. To opowieść o rodzącym się niespodziewanie uczuciu pomiędzy dwójką samotnych osób „po przejściach” (w tych rolach Emilia Komarnicka-Klynstra i Wojciech Solarz). W przedstawieniu widzowie usłyszą piosenki z kultowego „Kabaretu Starszych Panów” w nowych aranżacjach Michała Lamży.

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna (w tej roli Emilia Komarnicka-Klynstra) i Daniel (Wojciech Solarz) wprowadzają się do wspólnego „bliźniaka” i zostają sąsiadami. Oboje mają za sobą bolesne wspomnienia nieudanych związków. Potrzebują trochę czasu oraz małych zbiegów okoliczności, aby przekonać się, że są dla siebie po prostu stworzeni. Spektakl z pełnym nadziei optymizmem ma przekonać widzów, że w wirtualnym, zdominowanym przez media społecznościowe świecie, kariera, czy zagraniczne podróże nie zastąpią szczęścia wynikającego z bliskości i szczerej relacji z partnerem. „Duet, czyli recepta na miłość” to również popis wokalnych i aktorskich umiejętności Emilii Komarnickiej-Klynstra i Wojciecha Solarza.

„Duet, czyli recepta na miłość” - o spektaklu - obsada: Emilia Komarnicka-Klynstra (jako Anna), Wojciech Solarz (Daniel), Marta Romanowska (Dziewczynka na karuzeli) oraz muzycy grający „na żywo”: Szymon Linette (instrumenty perkusyjne, Sammler), Wojciech Gumiński (kontrabas, gitara basowa, syntezator, głos), Konrad Wantrych (instrumenty klawiszowe, instrumenty strunowe, głos), Michał Lamża (instrumenty klawiszowe, instrumenty strunowe, programowanie, głos); reżyseria: Adam Sajnuk; zdjęcia: Piotr Wojtowicz; muzyka do piosenek: Jerzy Wasowski; teksty piosenek: Jeremi Przybora; aranżacje piosenek i muzyka ilustracyjna: Michał Lamża; scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk; choreografia: Dorota Jawor-Przybyszewska; montaż: Beata Barciś; dźwięk: Krzysztof Jastrząb i Marcin Kijo (więcej tutaj).
 
Emilia Komarnicka-Klynstra i Wojciech Solarz w spektaklu „Duet, czyli recepta na miłość”, foto: TVP
Emilia Komarnicka-Klynstra i Wojciech Solarz w spektaklu „Duet, czyli recepta na miłość”, foto: TVP


„Duet, czyli recepta na miłość” - emisja w poniedziałek, 17 lutego 2020 roku o godz. 21:00 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...