reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-09 - 2020-07-10 - 2020-07-11

15-17.02 Polsat Sport: Puchar Polski, UFC i derby

dodano: 2020-02-15 03:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 15-16 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo szybkie, short track, snowboard, skeleton, bobsleje, tenis ziemny, Stalowa Wola Boxing Show. I Memoriał Lucjana Treli, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play, Polsat Doku i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy (więcej tutaj i tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj i tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), Stalowa Wola Boxing Show. I Memoriał Lucjana Treli, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

15 lutego (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:07 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 1. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

8:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:07 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 2. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 bobsleje: Puchar Świata w Siguldzie, Ipla

12:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

12:50 skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:00 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

13:00 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: West Bromwich Albion FC - Nottingham Forest FC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:45 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

14:20 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

14:35 (Ipla) i 14:40 (Eurosport 1) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: bieg sprinterski mężczyzn, Ipla i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:45 Suzuki Puchar Polski koszykarzy, 1. półfinał: HydroTruck Radom - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

14:55 Serie A Tim: US Lecce - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 3

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - Werder Brema, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: SC Paderborn 07 - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 2

15:30 La Liga Santander: FC Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 1
komentują: Sebastian Chabiniak i Łukasz Wiśniowski

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport News

17:10 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs wsadów, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

17:40 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs rzutów za 3 punkty, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban

19:00 Suzuki Puchar Polski koszykarzy, 2. półfinał: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń, Polsat Sport Extra

19:00 (Polsat Sport Fight) i 23:00 (Polsat Sport) Stalowa Wola Boxing Show. I Memoriał Lucjana Treli, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:40 Eredivisie: ADO Den Haag Haga - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Real Valladolid CF, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Atletico Madryt, Eleven Sports 4

20:25 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin, Polsat Sport

21:35 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport News

22:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport News

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:25 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport News

23:40 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport News

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 15 na 16 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 bobsleje: Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport News

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16 lutego (niedziela)
6:50 snowboard: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

7:00 KSW40, Polsat Sport Fight

9:00 skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

9:00 bobsleje: Puchar Świata w Siguldzie, Ipla

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Moskwie, Polsat Sport News

10:30 skeleton, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Moskwie, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Hellas Werona, Eleven Sports 1

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:50 (Polsat Sport Extra) i 13:00 (Eurosport 1) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: bieg kobiet na dochodzenie, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

13:00 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

13:25 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

13:40 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: CD Leganes - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 4

14:10 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

14:25 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:45 (Eurosport 1) i 15:05 (Polsat Sport News) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: bieg mężczyzn na dochodzenie, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Brescia Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:05 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:55 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

15:55 La Liga Santander: SD Eibar - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 4

16:15 short track: Puchar Świata w Dordrechcie, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

17:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

17:00 Fortuna: Liga: Bohemians Praga 1905 - SK Slavia Praga, Polsat Sport Premium 2

17:30 PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 Serie A Tim: Cagliari Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

17:45 Suzuki Puchar Polski koszykarzy: finał, Polsat Sport Extra

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Consar Rawenna - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

18:00 SuperLega: Vero Volley Monza - Calzedonia Werona, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 SuperLega: Itas Trentino - Leo Shoes Modena, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:35 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport Extra

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

22:00 „Herkules. Ludzki niedźwiedź” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata na dystansach w Salt Lake City, Polsat Sport Extra

22:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 snowboard: Puchar Świata w Calgary, Polsat Sport Extra

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 16 na 17 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

4:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama