reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kobiety i zbrodnie w marcu w CI Polsat

dodano: 2020-02-15 10:19 | aktualizacja: 2020-02-15 11:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W marcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Kobiety, które zabijają”, „Kobiety kryminału” i „Polowanie na Teda Bundy'ego”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. Crime+Investigation Polsat zaprezentuje historie kobiet, które dopuściły się szokujących zbrodni. Widzowie przyjrzą się „Kobietą, które zabijają” oraz „Kobietom kryminału”, odsiadującym wyroki w jednym z największych więzień w Polsce. Kulisy zbrodni będą śledzić także w dokumencie „Polowanie na Teda Bundy'ego”, którego twórcy analizują, jak przebiegało śledztwo w sprawie mordercy odpowiedzialnego za śmierć przynajmniej trzydziestu kobiet.

Marzec 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Kobiety, które zabijają” ​(„Evil Up Close: Women Who Kill”)
emisja: we wtorki (od 10 marca br.) o 21:00

Serial „Kobiety, które zabijają” powraca, by jeszcze raz spojrzeć na najbardziej brutalnych i bezwzględnych przestępców, tym razem oczami ich bliskich. O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy obcowali z wcieleniem zła na co dzień, a sprawców potwornych zbrodni obdarzyli nawet miłością i zaufaniem (więcej tutaj).

„Kobiety kryminału” („Prison Women”)
emisja: w piątki (od 20 marca br.) o 21:00

W jednym z największych więzień dla kobiet w Polsce przez kilka miesięcy dokumentaliści rejestrują, jak wygląda świat za murami. Jak osadzone próbują przemycić elementy kobiecości do zimnych więziennych przestrzeni i jak układają się stosunki współwięźniarek dzielących jedną celę. Okazuje się, że wyroki za zabójstwo odsiadują często kobiety, które przez lata same były ofiarami swoich partnerów.

„Polowanie na Teda Bundy'ego” („Hunt For Ted Bundy”)
emisja: w czwartek, 26 marca br. o 21:00

Detektyw Bob Keppel wraca do historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego, która prowadzonemu śledztwu nadała zupełnie nowy wymiar. Przypadek Teda Bundy'ego to co najmniej trzydzieści zamordowanych kobiet, dwie zuchwałe ucieczki z więzienia i masakra w żeńskim internacie, która zelektryzowała opinię publiczną. Dokument prezentuje rzadkie nagrania archiwalne, oryginalne dokumenty, filmy nakręcone w celi śmierci oraz pierwszy zarejestrowany wywiad z żoną Boba, Sande. "Polowanie na Teda Bundy'ego" to studium zbrodni charyzmatycznego showmana i bezwzględnego oprawcy.
 
Uczestnik programu „Polowanie na Teda Bundy'ego”, foto: A+E Networks
Uczestnik programu „Polowanie na Teda Bundy'ego”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...