reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 16.02.2020

dodano: 2020-02-15 10:48 | aktualizacja: 2020-02-15 11:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: Real Madryt – Celta Vigo. Transmisja live z WTA World Tour Sankt Petersburg tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star Weekend:
Mecz Gwiazd
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Sevilla – RCD Espanyol
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Athletic Bilbao – CA Osasuna
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

17:00 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Bartoccini Fortinfissi Perugia – Zanetti Bergamo
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – Bayern Monachium
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica,

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Brescia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – FC Schalke 04
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna:La Liga:
CD Leganes – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
16:00 Piłka nożna:La Liga:
SD Eibar – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – FC Schalke 04
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu kobiet

11:00 Skoki narciarskie:  Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Konkurs indywidualny

13:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu kobiet

15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

16:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Östersund:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

19:45 Snooker: Welsh Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu kobiet

11:10 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3

13:45 Snooker: Welsh Open:
Finał
    
17:00 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería:
Wyścig

20:50 Snowboard: Puchar Świata, Calgary:
Zawody 
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
Finał
 
Motowizja

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
nSport+

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
MOL-Pick Szeged – Paris Saint-Germain Handball
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – RKC Waalwijk

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PEC Zwolle – Feyenoord
 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino – Leo Shoes Modena
 
Polsat Sport Extra

09:00 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd kobiet

10:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd kobiet

12:50 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie kobiet

15:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
Finał

17:45 Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski:
Finał

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

21:35 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

22:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Polsat Sport News

13:00 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody

13:25 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody
    
14:10 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody
    
14:25 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody

15:05 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:55 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody
    
16:15 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Zawody
    
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Consar Rawenna – Sir Safety Conad Perugia
 
Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey:
Finał
 
TVP 1

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Konkurs indywidualny

14:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
Finał

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Puchar EHF: 
KPR Gwardia Opole – Bjerringbro-Silkeborg


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama