reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nastolatki z tourettem” i filmy w marcu w Lifetime

dodano: 2020-02-15 11:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W marcu br, kanał Lifetime poleca swoim widzom program „Nastolatki z tourettem”, a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Zła macocha”, „Upadłe serca” i „Mroczny sekret pastora”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w marcu br. w telewizji Lifetime widzowie poznają historie „Nastolatków z tourettem” - czy ta nieuleczalna, często niezrozumiana, dolegliwość jest w stanie powstrzymać ich ambicje i przeszkodzić w realizacji pragnień? W marcu br. od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00 stacja zaprasza na „Kino Lifetime” - tym razem zaprezentowane będą mroczne opowieści o życiu rodzinnym w hollywoodzkich produkcjach „Zła macocha”, „Upadłe serca” na podstawie bestellerowej powieści V.C. Andrews i thriller „Mroczny sekret pastora”.

Marzec 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 2 marca br.) o 22:00
Codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:00, od 2 marca br., w telewizji Lifetime emitowany będzie cykl „Kino Lifetime”, a w nim mroczne opowieściom o życiu rodzinnym z hollywoodzką obsadą (więcej tutaj).

„Nastolatki z tourettem” („Raising Tourette’s”)
emisja: w czwartki (od 5 marca br.) o 21:00

Zespół Tourette'a jest rodzajem zaburzeń tikowych. Tiki to, powtarzające się ruchy określonej części ciała lub dźwięki wydobywane w sposób niekontrolowany. Są cechą charakterystyczną zaburzeń układu nerwowego, których pierwsze objawy pojawiają się w wieku dziecięcym. U osób z zespołem Tourette'a tiki są niezwykle nasilone. Ludzi cierpiących na to zaburzenie diagnozuje się na podstawie co najmniej dwóch tików motorycznych i jednego dźwiękowego/werbalnego, występujących przez okres dłuższy niż rok. W serialu śledzimy losy pięciu rodzin, w których dzieci w wieku od 11 do 17 lat - podobnie jak ich rówieśnicy - mają swoje marzenia, obowiązki i przyjaźnie. Ale mają też zespół Tourette'a, więc okres dorastania, już sam w sobie trudny, stawia przed nimi wyjątkowo wymagające zadanie. Jak sobie radzą w nowej szkole, na pierwszej randce, na kursie prawa jazdy czy podczas rodzinnych wakacji? Czy ta nieuleczalna, często niezrozumiana dolegliwość jest w stanie powstrzymać ich ambicje i przeszkodzić w realizacji pragnień?

„Kino Lifetime”:
„Zła macocha” („Wrong Stepmother”)
emisja: w czwartek, 5 marca br. o 22:00

Owdowiały kilka lat temu Michael, ojciec Lily i Nicole, wiedzie samotne życie. Kiedy poznaje Maddie, wszystko się zmienia. Kobieta chętnie służy rodzinie pomocą i zachowuje się jak macocha dziewcząt, co budzi podejrzenia nie tylko Lily, ale nawet szkolnej pedagog, pani Price. Czy Maddie szczerze kocha Michaela i jego córki, czy też kieruje nią obsesyjne pragnienie posiadania rodziny i nie cofnie się przed jego spełnieniem? Występują Vivica A. Fox, Cindy Busby, Corin Nemec, Tracy Nelson, Calli Taylor i McKinley Blehm.

„Kino Lifetime”:
„Upadłe serca” („Vc Andrews' Fallen Hearts”)
emisja: w czwartek, 12 marca br. o 22:00

Film oparty na trzeciej części sagi autorstwa V.C. Andrews, opowiadającej o rodzinie Casteel. Heaven, wyzwolona spod wpływu ojca, powraca w rodzinne strony i poślubia swoją szkolną miłość. Jako szanowana nauczycielka i kochana żona z optymizmem patrzy w przyszłość. Tymczasem podczas podróży poślubnej do Farthinggale Manor, gdzie Heaven z Loganem uczestniczą w wystawnym przyjęciu, oboje dają się przekonać Tony'emu Tattertonowi do pozostania z jego rodziną i korzystania z przywilejów należnych bogatym. Ta decyzja sprawia, że po raz kolejny Heaven dopadają upiory przeszłości, a jej z trudem wywalczone szczęście staje pod znakiem zapytania.

„Kino Lifetime”:
„Mroczny sekret pastora” („Sinister Minister”)
emisja: w czwartek, 19 marca br. o 22:00

Opowieść oparta na faktach. Samotna matka, Trish, zakochuje się w charyzmatycznym pastorze. Kobieta wierzy, że jej związek z DJ-em da początek rodzinie, o stworzeniu której zawsze marzyła dla siebie i nastoletniej córki, Sieny. Trish nie podejrzewa, że DJ jest seryjnym mordercą eliminującym swoje żony, a ona ma stać się jego kolejną ofiarą, by mógł poślubić Sienę. Występują: Nikki Howard, Rachel Whittle i Jeff Marchelletta.
 
Cindy Busby w filmie „Zła macocha”, foto: A+E Networks
Cindy Busby w filmie „Zła macocha”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...
reklama