reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ETT uruchomi nowy kanał informacyjny w Tunezji

dodano: 2020-02-13 10:26
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TS/ETT

ETT Tunezja Tunisia info kanał 360px.jpg Tunezyjska telewizja publiczna przygotowuje uruchomienie kanału informacyjnego ETT, który w czasie rzeczywistym i w sposób ciągły ma przekazywać wiadomości dla widzów w Tunezji i za granicą, a jej celem będzie „odpowiedzieć na wolę i potrzebę obywatela Tunezji w odniesieniu do szybkich i dokładnych informacji”.

satkurier.pl
ETT Tunezja Tunisia info kanał 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fathi Chroundi, dyrektor publicznego kanału telewizyjnego Watania 1 (odpowiednik TVP1 w Polsce), ogłosił uruchomienie przez tunezyjską telewizję  nowego kanału ETT, który uzupełni emisję kanałów Watania 1 i Watania 2, i będzie poświęcony bieżącym wiadomościom.

W najbliższych dniach odbędzie się także spotkanie w celu omówienia możliwości przekształcenia kanału Watania 2 w tunezyjski kanał parlamentarny.

Zdaniem Chroundi nie można również wykluczyć możliwości stworzenia zupełnie nowego kanału telewizyjnego poświęconego sesjom plenarnym i działaniom parlamentarnym. Powiedział, że w obu przypadkach parlament zapewni finansowanie w celu „zmniejszenia wydatków ETT”.

Główny kanał tunezyjskiej telewizji publicznej Watania 1 jest dostępny z satelitów Badr i Eutelsat 7 West A, ale także z satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) z częstotliwości 12,149 GHz, pol. V. (FTA).

Tu można oglądać kanały tunezyjskie online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama