reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ben 10” i seriale w marcu w Cartoon Network

dodano: 2020-02-17 05:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W marcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Victor i Valentino”, „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” i „Ben 10”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2020 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Victor i Valentino”
emisja: codziennie (od 2 marca br.) o 15:15

Jak zapowiada nadawca, w nowych odcinkach będzie można obserwować jeszcze więcej zwariowanych przygód dwójki przyrodnich braci, którzy spędzają wakacje w małym miasteczku u swojej babci Chaty. Bohaterowie stopniowo poznają lokalny świat, tradycje i obyczaje. Tym razem chłopcy postanawiają zarobić pieniądze sprzedając Churros - tradycyjne, lokalne ciasteczka. Victor podczas wyprawy przypadkowo otwiera więzienie uwalniając Camazotz - gigantyczne potwory wyglądem przypominające nietoperze. Bracia udają się po pomoc w pokonaniu tajemniczych stworzeń do Don Chucherko.

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”
emisja: codziennie (od 9 marca br.) o 16:10

W marcu br. na widzów Cartoon Network czeka premiera serii „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”. Mao Mao jest walczącym kotem i prawdziwym samurajem, który jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca. Pochodzi ze znanej i walecznej rodziny, jednak stając na czele Doliny rozpoczyna tworzyć własną legendę. Wraz z swoimi przyjaciółmi: Nietoperkiem oraz Borsukowatym przeżywa całą masę fascynujących przygód. Współpraca tej trójki nie jest łatwa - każdy ma inny charakter i umiejętności. Bohaterowie jednak szybko przekonują się, że to w jedności tkwi siła. Tylko zespołowa gra, współpraca i przestrzeganie honorowego kodeksu wojowników pozwoli im przezwyciężyć przeciwników. Podczas kolejnych walk i perypetii sprytny i porywczy kot przekona się, że odwaga wcale nie tkwi w krzykliwym usposobieniu i gwałtownych ruchach - będzie się musiał nauczyć rozwagi i pokory.

„Ben 10”
emisja: codziennie (od 23 marca br.) o 20:50

Historia dziesięcioletniego chłopca Bena Tennysona rozpoczyna się w momencie, gdy wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem wybierają się na kemping. Tam Ben znajduje Omnitrix - urządzenie wyglądające z pozoru jak zwykły zegarek. Okazuje się jednak, że dzięki niemu chłopiec może przeistaczać się w kosmitów. Od tej pory wcielając się w postacie obdarzone super mocami próbuje ocalić świat przed zagładą. W nowych odcinkach chłopiec stacza kolejne brawurowe walki i uczy dzieci odwagi oraz wiary we własne możliwości (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama