reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NBA League Pass w Play

dodano: 2020-02-17 12:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play/satkurier.pl

NBA League Pass Play Operator sieci komórkowej Play zaoferował swoim klientom możliwość zamówienia dostępu do NBA League Pass. To już kolejna usługa, którą można dopisać do rachunku w Play, po m.in. Netflixie i Chili. - Koszykarska liga NBA to najbardziej widowiskowe akcje, najcelniejsze rzuty, najbardziej popularni gracze i najwyższy poziom rozgrywek. Jesteśmy dumni, że możemy od dzisiaj zaproponować Wam dostęp do NBA League Pass! - informuje operator.

NBA League Pass Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp do NBA League Pass obejmuje:
  • wszystkie 1230 meczów w sezonie zasadniczym,
  • wszystkie mecze play-off,
  • Mecz Gwiazd na żywo,
  • konkursy wsadów,
  • konkursy trójek,
  • cały kanał NBA TV,
  • inne ekskluzywne materiały.

Od teraz klienci Play jako jedyni w Polsce mogą skorzystać z tej oferty i aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania numeru karty kredytowej, opłacając dostęp do usługi poprzez Zamów z Play (zarówno w ofertach na abonament, jak i taryfach na kartę). Dzięki temu mogą otrzymać nielimitowany dostęp do materiałów na żywo oraz na życzenie. To pełnoprawna subskrypcja, która pozwala pobierać materiały na dowolne urządzenie oraz korzystać z materiałów All Star Weekend.

Usługę można zamówić na stronie nbaonplay.pl, podając numer telefonu i przepisując kod PIN otrzymany SMS-em w celu weryfikacji. Od teraz można zalogować się na konto używając numeru telefonu w Play na stronie watch.nba.com oraz pobierając aplikację ze sklepów Google Play oraz App Store.

Ile to kosztuje?
Specjalnie dla klientów Play zamawiających usługę w ten sposób pierwsze 14 dni pełnego dostępu jest darmowe. Przez ten czas można przetestować usługę i przekonać się, czy warto z niej dalej korzystać. Po tym okresie subskrypcja kosztuje 18 zł tygodniowo (cena na oficjalnej stronie to 74,99 zł miesięcznie). W każdej chwili można zrezygnować z dostępu i aktywować go ponownie na najbardziej interesujące mecze.

Partnerem technologicznym dostarczającym dostęp do NBA League Pass jest DOCOMO Digital France SAS.

Telewizyjne prawa do transmisji w Polsce meczów NBA ma Platforma CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...
reklama