Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Olympiakos Pireus – Arsenal FC. Transmisja live z eliminacji Mistrzostw Europy tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
17:30 Piłka ręczna: Liga Mistrzów EHF: Motor Zaporoże – PGE Vive Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Iwona Niedźwiedź Eurosport 1
10:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker: Bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet
13:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker: Bieg na 38 km stylem dowolnym mężczyzn
15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Pojedyncza sztafeta mieszana
16:45 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve: Etap 2 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Mexico City: 1. runda Polsat Sport Premium 1
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Club Brugge – Manchester United
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Olympiakos Pireus – Arsenal FC Polsat Sport Premium 2
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: FC Kopenhaga – Celtic Glasgow
21:00 Piłka nożna: Liga Europy EUFA: Bayer 04 Leverkusen – FC Porto Polsat Sport Premium 3
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Łudogorec Razgrad – Inter Mediolan
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Glasgow Rangers – Sporting Braga Polsat Sport Premium 4
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Getafe CF – AFC Ajax
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: AS Roma – KAA Gent Polsat Sport Premium 5
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Eintracht Frankfurt – Red Bull Salzburg
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: VfL Wolfsburg – Malmö FF Polsat Sport Premium 6
18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Szachtar Donieck – SL Benfica
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Wolverhampton Wanderers – RCD Espanyol Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga: BBTS Bielsko-Biała – KFC Gwardia Wrocław
20:00 Siatkówka kobiet: Puchar CEV: Mladost Zagrzeb – Grupa Azoty Chemik Police
23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 2. runda
01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 2. runda Polsat Sport Extra
15:05 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Pojedyncza sztafeta mieszana
20:30 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 2. runda Sportklub
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: SC Magdeburg – SC DHfK Lipsk TVP Sport
10:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker: Bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet
12:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov: Kwalifikacje
14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/4 finału
16:05 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/4 finału
18:45 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: Polska– Izrael
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.