reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-19 - 2020-09-20 - 2020-09-21

Sport w polskiej TV 20.02.2020

dodano: 2020-02-18 18:13 | aktualizacja: 2020-02-20 14:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Olympiakos Pireus – Arsenal FC. Transmisja live z eliminacji Mistrzostw Europy tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Piłka ręczna: Liga Mistrzów EHF:
Motor Zaporoże – PGE Vive Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Iwona Niedźwiedź
 
Eurosport 1

10:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker:
Bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet

13:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker:
Bieg na 38 km stylem dowolnym mężczyzn

15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Pojedyncza sztafeta mieszana

16:00 Snooker: Shoot-Out, Watford:
Dzień 1

19:45 Snooker: Shoot-Out, Watford:
Dzień 1
 
Eurosport 2

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Andaluzji:
Etap 2

16:45 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 2
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Mexico City:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Club Brugge – Manchester United

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympiakos Pireus – Arsenal FC 
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Kopenhaga – Celtic Glasgow

21:00 Piłka nożna: Liga Europy EUFA:
Bayer 04 Leverkusen – FC Porto
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Łudogorec Razgrad – Inter Mediolan

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Glasgow Rangers – Sporting Braga
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Getafe CF – AFC Ajax 

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma – KAA Gent
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt – Red Bull Salzburg

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
VfL Wolfsburg – Malmö FF
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Szachtar Donieck – SL Benfica

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Wolverhampton Wanderers – RCD Espanyol
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga: 
BBTS Bielsko-Biała – KFC Gwardia Wrocław

20:00 Siatkówka kobiet: Puchar CEV: 
Mladost Zagrzeb – Grupa Azoty Chemik Police

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

15:05 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Pojedyncza sztafeta mieszana

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Fenerbahce Beko Stambuł – Real Madryt

20:30 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC Magdeburg – SC DHfK Lipsk
 
TVP Sport

10:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Storlien-Meraker:
Bieg na 38 km stylem dowolnym kobiet

12:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov:
Kwalifikacje

14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału

16:05 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału

18:45 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Izrael


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama