reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska TV inwestuje w produkcję kabaretów

dodano: 2020-02-17 11:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Polska TV

Zoom TV „I love kabaret” Grupa Kino Polska TV (SPI International B.V.) drugi rok z rzędu inwestuje w produkcję programów kabaretowych, prawie trzykrotnie zwiększając budżet na ich produkcję w porównaniu z 2019 rokiem. Programy „I love kabaret” (Zoom TV), „Nowa scena śmiechu” (Stopklatka) i „Nowy kabaretowy rejs” (Kino Polska) pojawią się na antenach kanałów nadawcy wiosną tego roku. - To kolejne produkcje własne Grupy Kino Polska TV, które pozwalają jej budować przewagę na rynku telewizyjnym i skutecznie docierać do nowych odbiorców - zapewnia nadawca. Za produkcję odpowiada Story Production.

Zoom TV „I love kabaret”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Programy kabaretowe, które wyprodukowaliśmy w 2019 roku doskonale sprawdziły się w naszych kanałach, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację i istotne zwiększenie budżetu produkcji. Mieści się on jednak w ramach założonych przez nas budżetów na kontent. Popularność kabaretów w Polsce jest bardzo duża i ciągle rośnie, czego codziennie dowodzą nasi widzowie. Własne produkcje - zarówno programy kabaretowe, jak i pełnometrażowe filmy, których produkcję zapowiedzieliśmy - budują naszą silną pozycję na bardzo konkurencyjnym rynku telewizyjnym

- mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV.


W programach kabaretowych Grupy Kino Polska TV wystąpi 25 różnych wykonawców i grup artystycznych - jak zapewnia nadawca, to najwięcej w historii tego typu produkcji w Polsce. Widzowie zobaczą nie tylko kabarety, ale i aktorów - Cezarego Pazurę i Andrzeja Grabowskiego, którzy zaprezentują własne monologi. Ponadto w programach wystąpią m.in.: poznański kabaret Czołówka Piekła, literacki Kabaret na Koniec Świata, grupa performerów Fair Play Crew, Kabaret pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach oraz Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru, który połączy swoje siły ze stand-uperem Bartoszem Gajdą i artystką kabaretową Ewą Błachnio.

Każda z serii programów, to jest „I love kabaret”, „Nowa scena śmiechu” i „Nowy kabaretowy rejs”, składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. Będą miały swoje premiery - „I love kabaret” (sezon 2.) w piątek, 29 lutego br. w Zoom TV (więcej tutaj), „Nowa scena śmiechu” w piątek, 6 marca br. sezon 2,a trzeci jesienią br. w kanale Stopklatka, a „Nowy kabaretowy rejs” w kwietniu br. Kino Polska (więcej tutaj). Reżyserką programów jest Beata Harasimowicz. Za produkcję odpowiada Story Production.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...