reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Turniej miast” 2 w Radiu Pogoda

dodano: 2020-02-19 04:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Do środy, 11 marca 2020 roku w Radiu Pogoda (Agora) potrwa druga odsłona cyklu „Turnieju miast” - od poniedziałku do piątku w programie „Pogodny poranek Radia Pogoda” dwójka słuchaczy rywalizuje w nim o nagrody, zbierając punkty dla swojej miejscowości. W zwycięskim mieście zespół stacji zorganizuje potańcówkę. Od połowy lutego br. zabawę wspiera kampania promocyjna prowadzona na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie i internecie.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdzie odbędzie się kolejna potańcówka Radia Pogoda - w Warszawie, Poznaniu, Opolu, Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, a może w Krakowie? Zdecyduje o tym finał „Turnieju miast”, czyli konkursu antenowego rozgrywanego w Radiu Pogoda. Od początku lutego br. mieszkańcy miejscowości, w których nadaje stacja, zbierają w nim punkty dla swoich miast. Od poniedziałku do piątku w „Pogodnym poranku Radia Pogoda” autorzy najciekawszych zgłoszeń internetowych, pochodzący z dwóch różnych miast, rywalizują o nagrody - gadżety Radia Pogoda i właśnie cenne punkty dla swojej miejscowości (więcej tutaj i tutaj).

„Turniej miast” promowany jest w specjalnej kampanii - od połowy lutego br. reklamy konkursu można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania stacji, a także w lokalnych wydaniach „Gazety Wyborczej” oraz na Facebooku. Działania wspiera też autopromocja na radiopogoda.pl i na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. Za kreację i planowanie kampanii odpowiadał dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).

„Pogodny poranek Radia Pogoda” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 oraz w soboty i niedziele o godz. 9:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...