reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

dodano: 2020-02-19 10:25 | aktualizacja: 2020-02-19 13:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska/satkurier.pl

Katarzyna Bosacka Co nas truje W marcu br. na antenie TTV pojawi się nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej. „DeFacto Bosacka” będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu „zero waste”.

Katarzyna Bosacka fot. TVN / R. Korybut


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że w czerwcu 2019 roku spółka TVN podjęła decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką. Przyczyną uzasadniającą decyzję było wykorzystanie przez Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy. Katarzyna Bosacka prowadziła w TVN Style program „Co nas truje”.

Katarzyna Bosacka powróci na antenę jednego z kanałów grupy TVN Discovery Polska w marcu, czyli po ponad 9 miesiącach od rozwiązania z nią umowy. Premierowe odcinki „DeFacto Bosacka” będą emitowane od 23 marca, trzy dni w tygodniu o godz. 16:15.
 

- Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym - komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją - żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową - i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia.

- Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style - spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.

Fot. TVN / R. Korybut


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama