reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2. sezon programu „To był rok!” w TVP1

dodano: 2020-02-20 11:22
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

To był rok fot. Jan Bogacz/TVP Drugi raz rodzinne show „To był rok!” połączy pokolenia! Prowadząca pierwszą edycję programu Marzena Rogalska znów zabierze widzów w niesamowitą podróż w czasie, w której nie zabraknie ducha rywalizacji i nutki nostalgii. Premiera programu w niedzielę, 15 marca o godz. 21:15.

To był rok fot. Jan Bogacz/TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „To był rok!” to wehikuł czasu, który za sprawą bogatych zbiorów archiwalnych Telewizji Polskiej oraz historii opowiadanych przez uczestników przenosi widzów w przeszłość i pozwala im na nowo odkryć czar dawnych lat.

Nowi kapitanowie - aktorka Katarzyna Zielińska i dziennikarz Maciej Kurzajewski - w każdym odcinku zaproszą do swoich drużyn inne gwiazdy. Głównym punktem widowiska będzie emocjonująca rywalizacja drużyn przebiegająca w sześciu rundach, w których uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące ówczesnej popkultury, obyczajów życia codziennego, mody, sportu, motoryzacji, zabawek czy staromodnych gadżetów. Nastrój podkreślą zaskakująca scenografia oraz barwne kostiumy i make-up uczestników, wiernie oddające realia minionych lat.

Co tydzień w show pojawi się gość muzyczny, który zaśpiewa wybrany przebój danego roku, a swoje składanki utworów wykonają także prowadząca i kapitanowie.

W finale każdego odcinka publiczność wskaże zwycięską drużynę.

„To był rok!” od niedzieli 15 marca w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...