reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-07 - 2020-07-08 - 2020-07-09

Sport w polskiej TV 22.02.2020

dodano: 2020-02-20 18:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Tottenham Hotspur. Transmisje live z ATP World Tour Rio de Janeiro tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha Berlin – 1. FC Köln
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Orlen Wisła Płock – Bidasoa Irun
Komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Manchester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Sacramento Kings
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Raków Częstochowa
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Szkocja

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Francja
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Celta Vigo – CD Leganes

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Borussia Dortmund

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – RB Lipsk

21:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Real Madryt
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – FC Sankt Pauli 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
SPAL 2013 – Juventus FC

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina – AC Milan
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
Bologna FC – Udinese Calcio
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Fortuna Düsseldorf

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
SPAL 2013 – Juventus FC

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
ACF Fiorentina – AC Milan
 
Eurosport 1

04:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Naeba:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

06:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tazawako:
Zawody

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Trondheim:
Zawody

10:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Zjazd kobiet

11:45 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta kobiet

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:40 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta mężczyzn

16:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Trondheim:
Zawody

16:45 Snooker: Shoot-Out:
Dzień 3

19:45 Snooker: Shoot-Out:
Dzień 3
 
Eurosport 2

13:25 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd mężczyzn

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Andaluzji:
Etap 4

16:45 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 4
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Mexico City:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Raków Częstochowa
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

21:00 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Saugella Monza – Pomi Casalmaggiore

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – SFC Opawa

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – Fortuna Sittard
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Enea Czarni Radom

22:30 Boks: Gala w Londyn: 
Brad Foster – Lucien Reid

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Paul Felder – Dan Hooker
 
Polsat Sport Extra

05:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tazawako:
Zawody

11:35 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta kobiet

13:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd dwójek mężczyzn

14:35 Biathlon: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta mężczyzn

15:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
3. przejazd dwójek kobiet

17:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
4. przejazd dwójek kobiet

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału
    
23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału

02:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

21:00 Boks: Gala, Londyn: 
Brad Foster – Lucien Reid
 
Polsat Sport News

16:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch:
1/2 finału

18:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch:
1/2 finału
 
Sportklub

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Las Vegas:
Wyścig
 
TVP 1

12:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov:
Konkurs indywidualny
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
 
TVP Sport

12:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov:
Konkurs indywidualny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz – Torus Wybrzeże Gdańsk

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Toronto Maple Leafs – Carolina Hurricanes

03:45 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Emanuel Navarrete – Jeo Santisima

04:55 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Gerald Washington – Charles Martin

05:45 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Deontay Wilder – Tyson Fury


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

42 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...
reklama