reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-03-29 - 2020-03-30 - 2020-03-31

22-24.02 Polsat Sport: UFC, Puchar Włoch i derby

dodano: 2020-02-22 06:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 22-23 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Coppa Italia SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, bobsleje, tenis ziemny, badminton, FIA World Endurance Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games i Polsat News oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), tenis ziemny, badminton (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj i tutaj), boks oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 lutego (sobota)
5:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tazawako, Polsat Sport Extra

8:00 snowboard: Puchar Świata w Pjongczangu, Polsat Sport Extra

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:30 bobsleje: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla

11:35 (Polsat Sport Extra) i 11:45 (Eurosport 1) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:55 La Liga Santander: Celta Vigo - CD Leganes, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:00 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - FC Sankt Pauli Hamburg, Eleven Sports 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 „Kolarstwo torowe - Pruszków” - reportaż, Polsat Sport

14:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - SFC Opawa, Polsat Sport Premium 1

14:35 (Polsat Sport Extra) i 14:40 (Eurosport 1) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: Werder Brema - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1

15:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 4

15:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 3. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

16:00 Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Leipzig RB Lipsk, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:20 KSW49, Polsat Sport Fight

18:30 Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

21:00 (Polsat Sport Fight) i 22:30 (Polsat Sport) gala bokserska w Londynie, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 22 na 23 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwum Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23 lutego (niedziela)
5:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tazawako, Polsat Sport Extra

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

9:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Sunny Valley, Polsat Sport Extra

9:07 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

10:07 badminton, turniej BWF World Tour w Barcelonie: finał, Polsat Sport News

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 badminton, turniej BWF World Tour w Barcelonie: finał, Polsat Sport News

12:05 (Eurosport 1) i 12:20 (Polsat Sport Extra) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: bieg kobiet ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:07 badminton, turniej BWF World Tour w Barcelonie: finał, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 badminton, turniej BWF World Tour w Barcelonie: finał, Polsat Sport News

13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

13:25 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - Hannover 96 Hanower, Eleven Sports 3

13:30 badminton, turniej BWF World Tour w Barcelonie: finał, Polsat Sport News

14:25 Eredivisie: SBV Vitesse  Arnhem - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:30 (Eurosport 1) i 14:50 (Polsat Sport Extra) biathlon, mistrzostwa świata w Antholz-Anterselva: bieg mężczyzn ze startu wspólnego, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Hellas Werona - Cagliari Calcio, Eleven Sports 4

15:00 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg, Eleven Sports 1

15:05 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:55 La Liga Santander: Real Valladolid - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

16:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: Heracles Almelo - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

16:55 Fortuna: Liga: SK Sigma Ołomuniec - AC Sparta Praga, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

17:30 La Liga Santander: Getafe CF - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Lecce, Eleven Sports 2

17:55 Bundesliga: VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 Coppa Italia SuperLega: finał, Polsat Sport News

18:50 (Eurosport 2) i 19:00 (Polsat Sport Extra) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Austin, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:25 Serie A Tim: Inter Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

21:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:30 (Polsat Sport News) i 22:30 (Eurosport 2) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Austin, Polsat Sport News i Eurosport 2

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 23 na 24 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

409 zł Więcej...

LNB Twin BEST HG 202 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB i...

79 zł Więcej...
reklama