reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjantki i policjanci” 12 w TV4

dodano: 2020-02-22 14:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 2 marca br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dwunastego sezonu serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Wcześniejsze serie emitują obecnie stacje Polsat 1, TV4 i TV6. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu? Tego samego dnia w TV4 o godz. 20:00 ruszy serial „Święty” (którego producentem także jest ATM Grupa), nawiązujący do „Policjantek i policjantów”.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja pierwszego odcinka nowej serii „Policjantek i policjantów” rozpoczyna się dzień po wydarzeniach finału jedenastego sezonu i ucieczce sprzed ołtarza jednej z głównych bohaterek serialu. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą bezpośrednie następstwa ostatnich zdarzeń, a po przeskoku czasowym - dalszy rozwój komplikacji kilku wątków rozpoczętych w poprzedniej serii.

Do obsady serialu „Policjantki i policjanci” - w składzie: Magdalena Szczepanek, Maryla Morydz, Anna Bosak, Anna Kukawska, Małgorzata Kałuzińska, Paweł Monsiel, Bartosz Piekarski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sukiennik, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy i Przemysław Puchała - dołączy m.in. Izabella Bukowska-Chądzyńska (więcej tutaj).

W poniedziałek, 2 marca br. o godzinie 20:00 w TV4 ruszy serial „Święty”, nawiązujący do „Policjantek i policjantów” (więcej tutaj).
 
Maryla Morydz i Bartosz Piekarski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Maryla Morydz i Bartosz Piekarski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku (od 2 marca 2020 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...