reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjantki i policjanci” 12 w TV4

dodano: 2020-02-22 14:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 2 marca br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dwunastego sezonu serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Wcześniejsze serie emitują obecnie stacje Polsat 1, TV4 i TV6. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu? Tego samego dnia w TV4 o godz. 20:00 ruszy serial „Święty” (którego producentem także jest ATM Grupa), nawiązujący do „Policjantek i policjantów”.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja pierwszego odcinka nowej serii „Policjantek i policjantów” rozpoczyna się dzień po wydarzeniach finału jedenastego sezonu i ucieczce sprzed ołtarza jednej z głównych bohaterek serialu. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą bezpośrednie następstwa ostatnich zdarzeń, a po przeskoku czasowym - dalszy rozwój komplikacji kilku wątków rozpoczętych w poprzedniej serii.

Do obsady serialu „Policjantki i policjanci” - w składzie: Magdalena Szczepanek, Maryla Morydz, Anna Bosak, Anna Kukawska, Małgorzata Kałuzińska, Paweł Monsiel, Bartosz Piekarski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sukiennik, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy i Przemysław Puchała - dołączy m.in. Izabella Bukowska-Chądzyńska (więcej tutaj).

W poniedziałek, 2 marca br. o godzinie 20:00 w TV4 ruszy serial „Święty”, nawiązujący do „Policjantek i policjantów” (więcej tutaj).
 
Maryla Morydz i Bartosz Piekarski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Maryla Morydz i Bartosz Piekarski w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku (od 2 marca 2020 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama