reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szkoła” 12 od 24.02 w TVN7

dodano: 2020-02-22 15:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Szkoła” W poniedziałek, 24 lutego br. o godz. 18:00 w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dwunastego sezonu serialu „Szkoła”. Wcześniejsze serie tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVN7, TVN Fabuła i ITVN (TVN International). A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TVN „Szkoła”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowym sezonie „Szkoły” widzowie poznają dalsze perypetie bohaterów - Jakuba Grzesiaka, Jerzego Litwina i Meli Kruk, których losy widzowie śledzą od pierwszego sezonu, poznają również odpowiedź na nurtujące widzów pytanie: „Kto jest ojcem dziecka Hanny Sobczyk? Artur czy Franciszek?”.

Uczniów podstawówki, Natana Glapińskiego, Maksymiliana Deję i Krzysztofa Milana oraz pokonującą ich w grach komputerowych Marię Celej, spotkają nowe przygody.

Maturzyści staną przed poważnymi dylematami życiowymi - czy salon manicure to dobry pomysł na karierę? Jak połączyć naukę z wychowywaniem młodszego brata po ucieczce matki za granicę? Gdzie leży granica między imprezowym stylem życia a alkoholizmem?

Szkoła to pole nieustających walk, widzowie dowiedzą się zatem kto wygra odwieczną wojnę między drużyną siatkarek a szkolnymi cheerleaderkami, która z licealistek wygra w ustawionej walce na pieniądze oraz która z bliźniaczek pokona siostrę w bitwie o wyjazd na prestiżowy wolontariat do Tajlandii.

Nie zabraknie też muzyki: szkolny raper, Eryk Wróbel, będzie zmagał się z kryzysem twórczym, a lider szkolnego zespołu, Konrad Wojcieszko - ze swoimi uczuciami do pięknej Julii. Widzowie poznają też długo ukrywany talent Joanny Kobut, która dla sławy postanowi nagrać swój przebój.

Uczniowie będą się zmagali z trudnymi zagadnieniami naukowymi: geograficznymi - jak udowodnić kulistość Ziemi chłopakowi, który wierzy, że Ziemia jest płaska, matematycznymi - jak podzielić wygrane w zdrapce sto złotych między trzy osoby, oraz logistycznymi - gdzie ukryć w szkole otrzymany od osiedlowych chuliganów pistolet.

Dowiedzą się także, czy Fabian Jackiewicz zdecyduje się oddać chorej siostrze swoją nerkę, czy Marianna zdoła poderwać przystojnego praktykanta i wreszcie przekonamy się, która z uczennic została twarzą kampanii reklamowej producenta skarpetek (więcej tutaj).
 
Aleksandra Żurecka (w środku) w serialu „Szkoła”, foto: TVN Discovery
Aleksandra Żurecka (w środku) w serialu „Szkoła”, foto: TVN Discovery


„Szkoła” - sezon 12., emisja od poniedziałku do piątku (od 24 lutego 2020 roku) o godz. 18:00 w TVN7. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN7, TVN Fabuła i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...