reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kto będzie reprezentował Polskę na „Eurowizji”?

dodano: 2020-02-22 16:22 | aktualizacja: 2020-02-22 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 23 lutego br. o godz. 15:15 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP3, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki czwarty i piąty programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Będzie to finał tej serii tego widowiska. Widzowie wyłonią reprezentanta Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji 2020”, który odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach. Wystąpią Katarzyna Dereń, Alicja Szemplińska, Albert Cerny, Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak, Andrzej Gromala „Gromee” i Artur Orzech.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Szansa na sukces" to muzyczny talent show, w którym o wygraną, występ z gwiazdą odcinka oraz tytuł „Reprezentanta Polski w konkursie Eurowizja 2020” rywalizowało 21 uczestników, wyłonionych na podstawie castingów. W tym przypadku był to casting internetowy - zainteresowani przysyłali zgłoszenia razem z fragmentem wykonanego przez siebie utworu.

W finale znaleźli się Katarzyna Dereń, Alicja Szemplińska oraz Albert Cerny. W jury programu zasiadają Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak i Andrzej Gromala „Gromee”. Gospodarzem widowiska jest Artur Orzech (więcej tutaj).

„Konkurs Piosenki Eurowizji 2020” odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach od wtorku, 12 maja do soboty, 16 maja br. (więcej tutaj)
 
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” - emisja w niedzielę o godz. 15:15 w TVP2, Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP3, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama