reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Kto będzie reprezentował Polskę na „Eurowizji”?

dodano: 2020-02-22 16:22 | aktualizacja: 2020-02-22 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 23 lutego br. o godz. 15:15 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP3, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki czwarty i piąty programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. Będzie to finał tej serii tego widowiska. Widzowie wyłonią reprezentanta Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji 2020”, który odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach. Wystąpią Katarzyna Dereń, Alicja Szemplińska, Albert Cerny, Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak, Andrzej Gromala „Gromee” i Artur Orzech.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Szansa na sukces" to muzyczny talent show, w którym o wygraną, występ z gwiazdą odcinka oraz tytuł „Reprezentanta Polski w konkursie Eurowizja 2020” rywalizowało 21 uczestników, wyłonionych na podstawie castingów. W tym przypadku był to casting internetowy - zainteresowani przysyłali zgłoszenia razem z fragmentem wykonanego przez siebie utworu.

W finale znaleźli się Katarzyna Dereń, Alicja Szemplińska oraz Albert Cerny. W jury programu zasiadają Joanna Klepko „Cleo”, Michał Szpak i Andrzej Gromala „Gromee”. Gospodarzem widowiska jest Artur Orzech (więcej tutaj).

„Konkurs Piosenki Eurowizji 2020” odbędzie się w Rotterdamie, w Niderlandach od wtorku, 12 maja do soboty, 16 maja br. (więcej tutaj)
 
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP
Michał Szpak, Joanna Klepko „Cleo” i Andrzej Gromala „Gromee” w programie „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” - emisja w niedzielę o godz. 15:15 w TVP2, Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP3, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama