reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„#MyFreedomDay” 4 w CNN International

dodano: 2020-02-24 06:49 | aktualizacja: 2020-02-24 12:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International „#MyFreedomDay” Tegoroczna kampania CNN International - „#MyFreedomDay”, skupiająca młodych ludzi z całego świata w celu zwiększania świadomości na temat współczesnego niewolnictwa, odbędzie się w środę, 11 marca. „#MyFreedomDay” jest częścią projektu „CNN Freedom Project”, który ma na celu zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na problem handlu ludźmi i powstrzymanie tego procederu o szacowanej wartości 150 miliardów dolarów rocznie.

CNN International „#MyFreedomDay”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym roku będzie miała miejsce czwarta edycja wydarzenia „#MyFreedomDay”, a chęć udziału zadeklarowały tysiące młodych osób z różnych szkół i społeczności lokalnych, z ponad stu krajów na sześciu kontynentach. Akcja ma zwrócić uwagę na problem 40 milionów ludzi, którzy obecnie są w niewoli. 

CNN w ramach akcji zadaje pytanie: „Czym dla ciebie jest wolność?”, i tym samym zachęca uczniów do podzielenia się swoimi odpowiedziami w mediach społecznościowych poprzez komentarze, zdjęcia lub materiały wideo oznaczone hashtagiem „#MyFreedomDay”.

W środę, 11 marca br. materiały te zostaną opublikowane na cnn.com (przejdź na stronę) oraz na profilach społecznościowych CNN, takich jak Facebook, Twitter i Instagram. Ponadto międzynarodowi korespondenci CNN będą prowadzić relacje „na żywo” z całego świata ze szkół w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej.

CNN International przygotuje specjalne programy prezentujące aktywność i wydarzenia organizowane przez uczniów, a także przesłania i deklaracje celebrytów zaangażowanych w projekt. Program specjalny będzie miał swoją premierę w środę, 11 marca br. o godzinie 6:30 CET. Powtórki zostaną wyemitowane w czwartek, 12 marca br. o godzinie 9:30 CET oraz przez cały weekend 13-15 marca br.  

„#MyFreedomDay” jest częścią projektu „CNN Freedom Project”, który ma na celu zwrócenie uwagi społeczności międzynarodowej na problem handlu ludźmi i powstrzymanie tego procederu o szacowanej wartości 150 miliardów dolarów rocznie. W ramach „CNN Freedom Project” stacja produkuje reportaże, artykuły i filmy dokumentalne na temat handlu ludźmi we wszystkich jego postaciach. Od osób trzymanych w niewoli za długi w Indiach, przez grupy oferujące usługi seksualne w Południowej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych Ameryki, po afrykańskich niewolników na pustyni Synaj. Jak czytamy w komunikacie, od momentu uruchomienia projektu w 2011 roku, „CNN Freedom Project” jest jedną z najczęściej nagradzanych i najlepiej widocznych inicjatyw na antenie CNN International. Zespół „CNN Freedom Project” wyprodukował ponad 1000 reportaży śledczych na temat współczesnego niewolnictwa i jego przejawów na pięciu kontynentach. Według różnych organizacji pozarządowych, dzięki reportażom „CNN Freedom Project” udało się m.in. wpłynąć na zmiany w prawie i przepisach korporacyjnych, ponad 1000 ofiar handlu ludźmi otrzymało pomoc, a organizacje zajmujące się przeciwdziałaniem handlowaniu ludźmi zebrały ponad 24 mln dolarów darowizn (dane za WarnerMedia) (więcej tutaj).

„#MyFreedomDay” - sezon 4., emisja w środę, 11 marca 2020 roku o godz. 6:30 CET w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...