reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina zakazuje kanału Viasat

dodano: 2020-02-21 14:58
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Viasat Na Ukrainie zakazano rozpowszechniania kanału TV 1000 East. Tamtejszy regulator stwierdził, że stacja filmowa nie spełnia postanowień Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa.

https://i.ytimg.com/vi/lfwURj-lc_w/maxresdefault.jpg
TV 1000


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgoda na dystrybucję TV 1000 East była wydana w 2008 roku na podstawie licencji szwedzkiego organu medialnego. Emisja odbywa się po angielsku i rosyjsku.

Firma Viasat World Limited z Londynu poinformowała ukraińską Narodową Radę ds. telewizji i radia, że w 2015 r. została właścicielem kanału, a emisja jest prowadzona na podstawie licencji brytyjskiego regulatora Ofcom. Licencja ta zezwala na transmisję w Estonii w językach estońskim i angielskim.

Ukraiński regulator zdecydował, że zezwolenie wydane w szwedzkiej jurysdykcji, zgodnie z którą kanał został dostosowany na Ukrainie, straciło swoją moc. Ponadto kolejna analiza wykazała, że w emisji są zawarte nazwy, które pozwoliły zidentyfikować kanał z tym, który działa w Rosji. Tu należy podkreślić, że prawo do dystrybucji TV 1000 w Federacji Rosyjskiej posiada Narodowa Medialna Grupa.

Zauważono, że zawartość programowa TV 1000 i TV 1000 East jest zdublowana.

Decyzja ukraińskiego regulatora o zaprzestaniu nadawania TV 1000 East zaczyna obowiązywać za miesiąc. Właściciel praw autorskich może w tym czasie przesłać niezbędne dokumenty, aby Narodowa Rada ds. telewizji i radia mogła ponownie dokonać adaptacji.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama