reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Trauma” w kanale 13 Ulica

dodano: 2020-02-26 02:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Comcast Corporation

13 Ulica „Trauma” W środę, 26 lutego br. o godz. 21:00 w kanale 13 Ulica wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek serialu „Trauma”. W rolach głównych wystąpili Guillaume Labbé, Margot Bancilhon, Olivia Ross, Narcisse Mame oraz Bruno Georis. Sześcioodcinkowy serial został wyprodukowany przez Empreinte Digitale.

13 Ulica „Trauma”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy odcinek oryginalnej produkcji kanału 13 Ulica, francuskiego serialu pod tytułem „Trauma”, wyemitowany zostanie w środę, 26 lutego br. o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:00.

Jak zapowiada nadawca, w lutym br. 13 Ulica zaprosi widzów na trzymającą w napięciu oryginalną produkcję kanału - francuski serial kryminalny „Trauma”. Seria opowiada o losach Adama Belmonta (w tej roli Guillaume Labbé, znany m.in. z „Planu na miłość”), policjanta, który całkowicie poświęca się pracy przez co, pomimo wsparcia byłej żony Chloé, nie ma czasu dla swojego syna Victora. Zamiast tego policjant z determinacją tropi seryjnego zabójcę, którego ofiary to młode kobiety zabite przy wykorzystaniu tego samego modus operandi. Kiedy dochodzenie kolejny raz trafia w ślepy zaułek, życie Adama zmienia się drastycznie: zostaje postrzelony przez snajpera bez twarzy. Cudem unika śmierci, ale traci pamięć - jego życie to tylko szczątki wspomnień; nie pamięta też swoich bliskich. Koledzy z pracy są przekonani, że strzelcem jest seryjny morderca, na którego tropie jest Adam. Bohater szybko dochodzi do zdrowia, ale jego pamięć nie wraca. Nie wie też, dlaczego w jego piwnicy znajduje się związana dziewczyna, która reaguje panicznym strachem na jego widok... Od tej pory bohater musi mierzyć się z możliwością, że ściga swoje dawne „ja”.

W rolach głównych wystąpili Guillaume Labbé (m.in. „Plan na miłość”, „Marsylski łącznik” i „Strażacy”), Margot Bancilhon (m.in. „Criminal: Francja”, „Nasza piątka” i „Wszyscy albo nikt”), Olivia Ross („Dziecko Rosemary”, „Wojna i pokój” i „Templariusze”), Narcisse Mame („Brzydcy i źli”, „Agentka specjalnej troski” i „Burn Out”) oraz Bruno Georis („Bosy imperator”, „Tajemnica objawienia”, „Zatrzymany” i „Król Belgów”). Twórcami serialu są Aurélien Molas oraz Henri Debeurme. Za reżyserię odpowiada Fred Grivois („Through the Air” i „15 Minutes of War”), a za scenariusz Donald Hebert. Sześcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Empreinte Digitale otrzymał nominację w kategorii „Best Drama” na festiwalu La Rochelle Fiction we Francji.
 
Margot Bancilhon i Guillaume Labbé w serialu „Trauma”, foto: Emmanuel Guimier
Margot Bancilhon i Guillaume Labbé w serialu „Trauma”, foto: Emmanuel Guimier

„Trauma” - emisja w środy (od 26 lutego 2020 roku) o godz. 21:00 w kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...