reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Trauma” w kanale 13 Ulica

dodano: 2020-02-26 02:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Comcast Corporation

13 Ulica „Trauma” W środę, 26 lutego br. o godz. 21:00 w kanale 13 Ulica wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek serialu „Trauma”. W rolach głównych wystąpili Guillaume Labbé, Margot Bancilhon, Olivia Ross, Narcisse Mame oraz Bruno Georis. Sześcioodcinkowy serial został wyprodukowany przez Empreinte Digitale.

13 Ulica „Trauma”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy odcinek oryginalnej produkcji kanału 13 Ulica, francuskiego serialu pod tytułem „Trauma”, wyemitowany zostanie w środę, 26 lutego br. o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:00.

Jak zapowiada nadawca, w lutym br. 13 Ulica zaprosi widzów na trzymającą w napięciu oryginalną produkcję kanału - francuski serial kryminalny „Trauma”. Seria opowiada o losach Adama Belmonta (w tej roli Guillaume Labbé, znany m.in. z „Planu na miłość”), policjanta, który całkowicie poświęca się pracy przez co, pomimo wsparcia byłej żony Chloé, nie ma czasu dla swojego syna Victora. Zamiast tego policjant z determinacją tropi seryjnego zabójcę, którego ofiary to młode kobiety zabite przy wykorzystaniu tego samego modus operandi. Kiedy dochodzenie kolejny raz trafia w ślepy zaułek, życie Adama zmienia się drastycznie: zostaje postrzelony przez snajpera bez twarzy. Cudem unika śmierci, ale traci pamięć - jego życie to tylko szczątki wspomnień; nie pamięta też swoich bliskich. Koledzy z pracy są przekonani, że strzelcem jest seryjny morderca, na którego tropie jest Adam. Bohater szybko dochodzi do zdrowia, ale jego pamięć nie wraca. Nie wie też, dlaczego w jego piwnicy znajduje się związana dziewczyna, która reaguje panicznym strachem na jego widok... Od tej pory bohater musi mierzyć się z możliwością, że ściga swoje dawne „ja”.

W rolach głównych wystąpili Guillaume Labbé (m.in. „Plan na miłość”, „Marsylski łącznik” i „Strażacy”), Margot Bancilhon (m.in. „Criminal: Francja”, „Nasza piątka” i „Wszyscy albo nikt”), Olivia Ross („Dziecko Rosemary”, „Wojna i pokój” i „Templariusze”), Narcisse Mame („Brzydcy i źli”, „Agentka specjalnej troski” i „Burn Out”) oraz Bruno Georis („Bosy imperator”, „Tajemnica objawienia”, „Zatrzymany” i „Król Belgów”). Twórcami serialu są Aurélien Molas oraz Henri Debeurme. Za reżyserię odpowiada Fred Grivois („Through the Air” i „15 Minutes of War”), a za scenariusz Donald Hebert. Sześcioodcinkowy serial wyprodukowany przez Empreinte Digitale otrzymał nominację w kategorii „Best Drama” na festiwalu La Rochelle Fiction we Francji.
 
Margot Bancilhon i Guillaume Labbé w serialu „Trauma”, foto: Emmanuel Guimier
Margot Bancilhon i Guillaume Labbé w serialu „Trauma”, foto: Emmanuel Guimier

„Trauma” - emisja w środy (od 26 lutego 2020 roku) o godz. 21:00 w kanale 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...