reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-15 - 2020-07-16 - 2020-07-17

Sport w polskiej TV 28.02.2020

dodano: 2020-02-26 19:31 | aktualizacja: 2020-02-28 00:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Transmisja live z WTA World Tour Doha tylko w TVP Sport. Na Polsacie Sport Premium 1 pokazany zostanie przełożony mecz Ligi Europy FC Salzburg - Eintracht Frankfurt !



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – Hertha BSC
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan

04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: la Liga:
Real Sociedad – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – FC Norymberga
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – FC Norymberga
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

08:25 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Zawody 

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Hinterstoder:
Slalom do superkombinacji mężczyzn

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału

14:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Hinterstoder:
Slalom do superkombinacji mężczyzn

15:55 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Kwalifikacje

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: Players Championship:
1/2 finału

05:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island:
Wyścig 1
 
Eurosport 2

10:30 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 6

14:00 Snooker: Players Championship:
14 finału

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
2. runda
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: la Liga:
Real Sociedad – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
Polsat Sport

03:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału

05:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału

17:45 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Arka Gdynia

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału

05:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra

09:30 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd kobiet

11:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd kobiet

13:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
3. przejazd mężczyzn

15:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
4. przejazd mężczyzn
 
Polsat Sport Fight

15:50 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

17:35 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Finały

19:05 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Finały
 
Polsat Sport News

17:10 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

18:50 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

19:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

19:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału

18:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
FC Salzburg - Eintracht Frankfurt (mecz przełożony z 27.02.2020)
 
TVP 1

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

15:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/2 finału

17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Sokołowski

01:05 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...
reklama