reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wojny magazynowe” i filmy w telewizji Metro

dodano: 2020-02-27 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

Metro W lutym i marcu br. telewizja Metro poleca swoim widzom takie programy jak „Wojny magazynowe”, „Kości”, „Epidemia strachu”, „Zimowa opowieść”, „Jarhead 2: W polu ognia”, „Ostatni bastion”, „Kolekcjoner”, „Podwójne ryzyko”, „Naga broń”, „Naga broń 2 i 1/2” i „Naga broń 33 i 1/3”.

Metro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wiosna z telewizją Metro zapowiada się prawdziwie filmowo. Dzięki stacji, widzowie przeniosą się do świata najlepszych produkcji, a serialowi bohaterowie przyprawią ich o niezapomniane emocje. Stacja Metro dostępna jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych - zapowiada nadawca.

Na początek coś dla miłośników zakupów i aukcji magazynowych. Bohaterowie tego programu rozrywkowego mają niepowtarzalną okazję do kupienia w ciemno prawdziwych skarbów. Niestety zdarza się też, że trafiają im się prawdziwe buble. W lutym i w marcu br. na antenie telewizji Metro widzowie będą mogli obejrzeć „Wojny magazynowe”, w których licytacje w niczym nie przypominają tych znanych z eleganckich domów aukcyjnych (więcej tutaj). Czy chociaż jednemu z bohaterów programu uda się zarobić fortunę?

Kolejną propozycją stacji będą „Kości”, czyli coś dla fanów seriali z kryminalną zagadką w tle (więcej tutaj). Ona - perfekcyjna i profesjonalna, dobrze sprawdza się w laboratorium. Gorzej odnajduje się w relacjach międzyludzkich. Po konsultacji jednej ze spraw z agencją FBI (Federal Bureau of Investigation) dostaje do współpracy agenta specjalnego. Razem mają rozwiązywać sprawy kryminalne, zajmując się identyfikacją szczątków ludzkich. Mimo że między współpracownikami dochodzi do częstych kłótni, razem tworzą idealny duet.

Jak zapowiada nadawca, Metro zaprezentuje też bogatą bibliotekę filmów. Spośród propozycji, które wiosną pojawią się na antenie, znajdą się takie tytuły, jak: „Epidemia strachu” (więcej tutaj), „Zimowa opowieść” (więcej tutaj i tutaj), „Jarhead 2: W polu ognia” (więcej tutaj), „Ostatni bastion”, „Kolekcjoner”, „Podwójne ryzyko” czy kolejne części „Nagiej broni” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...