reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hell on Wheels” 5 i filmy w marcu w SundanceTV

dodano: 2020-02-28 05:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W marcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom serial jak „Hell on Wheels” (sezon 5.) i film „Studio z zupełnie innej beczki”, a w ramach cyklu „Sobotnie wieczory na SundanceTV” takie filmy jak „Bernard & Huey” i „My Old Lady”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu br. nadawca poleca premierę filmu dokumentalnego „Studio z zupełnie innej beczki” (An Accidental Studio). Jest to historia studia filmowego HandMade Films. Pełnometrażowy dokument, w którym widzowie zobaczą niepublikowane wcześniej wywiady z postaciami zaangażowanymi w powstanie studia (w tym z Richardem E. Grantem i Michaelem Palinem), ukazuje wyjątkowy moment w brytyjskiej kinematografii z perspektywy filmowców i aktorów, jak również człowieka, od którego to wszystko się zaczęło - członka zespołu The Beatles i legendy muzyki - George’a Harrisona.

W marcu br. stacja zaprasza także na cykl filmowy „Sobotnie wieczory na SundanceTV”, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi: film „Bernard & Huey”, ukazujący historię dwóch niegrzecznych mężczyzn i mądrych kobiet, które temperują ich zachowanie, czy obraz „My Old Lady”, opowiadający perypetie nowojorczyka bez grosza przy duszy, który wyrusza w podróż do Paryża, by sprzedać ogromne mieszkanie odziedziczone po swym zmarłym ojcu.

W marcu br. stacja zaprasza także do oglądania serialu „Hell on Wheels” (sezon 5.) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...
reklama