reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hell on Wheels” 5 i filmy w marcu w SundanceTV

dodano: 2020-02-28 05:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W marcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom serial jak „Hell on Wheels” (sezon 5.) i film „Studio z zupełnie innej beczki”, a w ramach cyklu „Sobotnie wieczory na SundanceTV” takie filmy jak „Bernard & Huey” i „My Old Lady”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W marcu br. nadawca poleca premierę filmu dokumentalnego „Studio z zupełnie innej beczki” (An Accidental Studio). Jest to historia studia filmowego HandMade Films. Pełnometrażowy dokument, w którym widzowie zobaczą niepublikowane wcześniej wywiady z postaciami zaangażowanymi w powstanie studia (w tym z Richardem E. Grantem i Michaelem Palinem), ukazuje wyjątkowy moment w brytyjskiej kinematografii z perspektywy filmowców i aktorów, jak również człowieka, od którego to wszystko się zaczęło - członka zespołu The Beatles i legendy muzyki - George’a Harrisona.

W marcu br. stacja zaprasza także na cykl filmowy „Sobotnie wieczory na SundanceTV”, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi: film „Bernard & Huey”, ukazujący historię dwóch niegrzecznych mężczyzn i mądrych kobiet, które temperują ich zachowanie, czy obraz „My Old Lady”, opowiadający perypetie nowojorczyka bez grosza przy duszy, który wyrusza w podróż do Paryża, by sprzedać ogromne mieszkanie odziedziczone po swym zmarłym ojcu.

W marcu br. stacja zaprasza także do oglądania serialu „Hell on Wheels” (sezon 5.) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...
reklama