reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 4 od 28.02 w TVN7

dodano: 2020-02-28 10:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda W piątek, 28 lutego br. o godz. 21:00 w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek czwartego sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Wystąpią Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i Bogusław Pawłowski.

TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu zdecydowali się na ten krok.

Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek - swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary ludzi, którzy pasują do siebie nie tylko charakterologicznie, ale także fizycznie.

Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie - nie znają się, a formalnie już będą rodziną. Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, a może wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego? Jak zapewnia nadawca, w sens eksperymentu nie wątpi nikt, kto śledzi losy jednej z par z poprzednich edycji.

Anita i Adrian nie tylko nadal tworzą szczęśliwy i trwały związek, ale także doczekali się potomka. Gdyby nie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nigdy nie mieliby szansy, by się poznać. Kolejna para, która po eksperymencie powiedziała sobie tak, to Paulina i Krzysztof. Ich wspólna historia od początku była burzliwa, jednak są idealnym dowodem na to, że pomimo pierwszego, negatywnego wrażenia, warto dać sobie szansę. Bo nie zawsze ta osoba, której powierzchownie chcemy, jest tą, której potrzebujemy (więcej tutaj).
 
„Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN7, foto: TVN Discovery
„Ślub od pierwszego wejrzenia” w TVN7, foto: TVN Discovery


„Ślub od pierwszego wejrzenia” - sezon 4., emisja w piątki (od 28 lutego 2020 roku) o godz. 21:00 w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...